1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ghost Mod devam ederken ilerleme

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Mustafa Aydin tarafından 11 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Amirim4530

Amirim4530
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    https://www.youtube.com/watch?v=mjZICrKfWks&feature=youtu.be
    videodaki kişi için rapor gönderdim fakat rapor reddedildi.Admin "[WTLVTC-Manager] Pragaras"
    cevabı;
    "Hello, thank you for your report.
    This has been discussed, due to the player being in ghost mode (thankfully), he did not cause any collisions or any issues.
    //Report Declined"
    admin herhengi bir zarar ya da çarpma olmadığından dolayı kabul etmemiş fakat bu şekilde ilerlemenin yasak olduğunu düşünüyorum...

2. mamiefe04

mamiefe04
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tehlikeli sürüş zaten bu ghost modun amacı size güvenli bir yere çekebilmeniz için tanınan süre diye biliyorum ama buradaki şahıs yardırmış resmen. Ghost olmasaydı kaza olacaktı bu arada.

3. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Ben oyunda görürsem genelde kick atıyorum. Ama ghost mode bitip birine çarparsa banlıyorum.

Ozan Ceylan, Oyuncu Adam ve Extreme bunu beğendi.
  4. Amirim4530

Amirim4530
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    kick atmak daha uygun ama bu arkadaş farklı bir biçimde ghost mode kullanıyor.Kullanımını suistimal ediyor.Bence ceza almalıydı...

5. schilbS

schilbS
    Plaka

25
    175
    83
    120
    Volvo
    abi benim hala soruma cevap vermedin ve bende ban olması gerektiğini düşünüyorum.
    Mesela bunun gibi https://plays.tv/video/5b657664ada5c69fae/ghost-mode
    ve bu arkadaş banlandıda

6. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    bu kadar basit şeylere raport atmayın bu bir oyun karşıdaki kişi sizleri suistimale uğratırsa o zaman raporlayın böyle basit şeylere rapor atıyorsunuz admınler asıl ban yemesi gereken kişilere zor ulaşıyor admınleri bıktırıyorsunuz sonrada admın yokmu diyorsunuz admın olmak o kadar basit değil tabi her admın için demiyorum haksız banlayanlarıda çok fazla azıcık şeye ban atan admınlerde var ama iyi admınleri yormayın tmp de iyi admınlerde var.

7. Amirim4530

Amirim4530
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    attığım videodaki kişinin ghost mode kullanımı suistimal ettiğini düşünüyorum.Bu konu için forumdaki diğer kişilerin görüşlerini bilmek istedim bu istediğim durumla ilgili raporu atarım bu hakka sahibim ve bunun bilincindeyim.Attığım rapor admin tarafından bakılır kabul edilir veya reddedilir.
    Adminlerin asıl ban yemesi gereken kişilere zor ulaştığı filanda yok atılan rapora eninde sonunda bakılıyor 1gün geç ya da 1gün erken o rapora illaki bakılacak acelen nedir ?
    yormakla filan ne alakası var onların işi bu her adminin de sürekli raporla bakma zorunluluğu yok girdiği vakitlerde sırasıyla tüm raporlara bakılır.
    Bıktılarını nerden biliyorsun gelipte sana şikayet mi ettiler ?
    kurallar belli bu kuralların ihlalini yapan biri ya da birileri ile karşılaşırsam her oyunucuyu küçük bir sebeple de olsa şikayet edebilirim.Bu bana kalmış bir şey.Sen buna karışamazsın.

8. enesuzun5757

enesuzun5757

20
    22
    4
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yemin ediyorum çok gereksiz insansın adamın kime zararı varda banlatmaya çalışıyorsun Allah sizden korusun insanları iyi olmuş Oh olsun

9. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Kimseye zararı olmadığı sürece genellikle cezaî işlem uygulanmıyor. Fakat senin aniden yolun ortasında durman bana daha garip geldi. Arkanda başka bir oyuncu olsa büyük ihtimalle çarpardı.

10. Amirim4530

Amirim4530
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    birden içimden geçince bende bir anda durdum yani ne var bunda arkamda da kimse yok zaten gps'den görünüyor.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.