1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Gereksiz ban yediğimi düşünüyorum.

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Catagin tarafından 12 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Catagin

Catagin
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

64
    1
    50
    Scania
    TruckersMP Profili

Ya beyler bi bakarmisiniz tamam eyv küfür etmek sucda bunun icin sikayet edilirmi ya sadce aq demisim ne zoruna gitti konusma in en basinda adam ana avrat duz giriyor onu sikayet etmiyor benimi sikayet ediyor ya anlamadim gitti ya yani aq kelimesinin neyi zoruna gitti aga bi aciklasana itiraz edicemde ne diye ediyim bilemedim ne yazim sizce lutfen saygi cercevesi icin yorum yazabilirmisiniz bi oneriniz veya yazmak istediğiniz bisey varsa bekliyorum.

(Ne yazarak itirazda bulunabilirim?)

2. eyp1727

eyp1727
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    o kelimeden 150 adam banlatmışlıgım vardır herhalde daha da fazla olabilir emin degilim

3. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Maalesef ki bende sinirlendiğimden yazdım hain arkadaşım sağolsun ss alıp raporlamış 5 gün ban yedim.

4. Catagin

Catagin

64
    1
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aga yanlış anlamada yani eline ne geçiyor o 150 adamdan yani tamam küfür ban sebebi eyvallahta bu kadar hafif küfürlerden dolayı reportlaman saçma gibi geliyor bana yani eger aq dediyse bu lafım geçerli demediyse haklısın ama sen banlatan kişi gözünden bakıyosun olaya sen bide küçük hakaret edip ban yiyenin psikolojik yönünden baksan (küçük hakaret diyorum küfür bile demiyorum) 3 gün aq kelimesinden ban yemen artı en üstte adamın ana avrat düz gidip onun reportlanmaması ve senin ban yemen bilmem anlatabildimmi. :)

5. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kısaltma dahi olsa; sunucularda küfür yasak.

6. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Kız kardeşim yanımda iken ETS oynuyordum adamın biri chatte küfretti. Bu durumdan rahatsız oldu kendisi. Direkt resmini çekip raporladım Allahtan 5 tane ban geçmişi vardı 6. banı benim raporumla oldu permayı yedi.

Bu oyunu sadece erkekler oynamıyor bayan arkadaşların da olduğunu düşünerek davranın biraz. Ayrıca küfürün küçüğü büyüğü olmaz, küfür küfürdür.

Not: Normalde 4/5/6. banı ise hacking olmadığı sürece rapor etmem. (4/5/6. banların rengi sarıya dönse bile geri dönüşü yoktur.)

RaichuTR ve DesertEagle26 bunu beğendi.
  7. HamitCanKilic

HamitCanKilic
    Plaka

30
    5
    1
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İtirazda bulunma. Küfür etmişsin işte küfürün kısaltması/açılımızı olmaz. O ban kalkmaz itiraz edip bence sistemi meşgul etme.

RaichuTR bunu beğendi.
  8. Catagin

Catagin

64
    1
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Haklısın ama benim ettiğim küfürü senin kız kardeşin anlayabilirmi belki birşeyin kısaltması yani empati kurmak lazım ama neyse ben zaten küfür ettim ban attılar haksızlık yapıyorlar demıyorum sıkıntım yani ufak birşeye raporlaması yani bak emin ol çok emin konuşuyorum o adama 1 günde kaç kere küfür gelıyodur (amk aq vs) arkdsları tarafından ama benimkimi zoruna gidiyor anlamıyorum.

Aga tamam ben küfür ettigimemi yanıyorum bir baksana ben diyorumki hem en baştaki sövmüş ona birşey olmamış ama o ana avrat grmiş ayrıca ben aq demişim zoruna gitmiş yani o kişi günde kaç kişi tanıdık tanımadık küfür yiyor ediyor eminim yanı şu sanal alemde hiç küfür etmeyen birini görmedim görmemde gene dışa aktarmıyosada herkes ediyodur küfürünü yanı bari ana avrat girseydim konu bile açmazdım ama aq demişim ya bunda ne vardı report edilcek kafaya takılcak herhalde birilerin banlatmayı seviyolar boş işten. O kadar trolleyen mikte ana bacı katan varken kala kala banamı kaldı? Ya ne kadar yazsam boş empati kursanız anlicaksınız şimdi adamın biri birine çarpıyor yavaş sür aq diyor ee bunu reportlimmi işim gücüm yok aq dedigi için reportlim. Ayy bana aq dedi hemen reportlamam lazım ban yemeli bu çok hoş ^_^.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Haziran 2018
  9. Hegethornn

Hegethornn
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

24
    15
    2
    0
    Umarım rapor sisteminden banlanırsın.

10. eyp1727

eyp1727

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    aaaa bak burda kimler var düşündüğüm kişi tmp hesaplarını silmisin olmuyo böyle bak üzüyosun su güzel kardeşini :D

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.