1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Gerçek Hayattan Bir Hikaye

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Extreme tarafından 31 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

1. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Oyunlarımızın, hayranlarımızın hayatlarını derinden ve olumlu bir şekilde etkilediğini duyduğumuzda, her zaman heyecanlanıyor ve gönülümüzü alçaltıyoruz.Marcus Armstrong bize hikayesini gönderdi:

SCS Software'deki herkese, özellikle ETS ve ATS ile uğraşanlara.Bir tür oyuncu kaybetmiş olsanız bile, sadece katılan herkese büyük bir teşekkür etmek istedim.

ETS, İngiltere Truck Simulator ve daha sonra hem ETS 2 hem de ATS oynayarak, bilgisayarım için direksiyon simidine, Track IR'ye ve dişli çubuklarına yatırım yapan hevesli bir hayranım.

İki yıl önce çalıştığım şirket, fazla rahat olmadığım bir yöne dönüyordu.Temel değerlerinden uzaklaştığını ve onu benzersiz olarak tanımladığını hissettim ve bir çıkış stratejisi düşünmeye başladım.Bu çıkış stratejisi, üçümüzden birinin gönüllü olarak işten çıkarılması gerektiğinden daha önemli hale geliyordu.

Otuzlu yaşlarımın ortasındaki en genç ekip üyesi olarak, yaptığım işi yaparken biraz yanmış olduğum ve yeni bir kariyere başlayabilmem için en iyi konumda olduğumdan, farklı sektörlerde bir kariyere başlama kararı verdim.Çabucak tekrar eğitilebileceğim bir sektöre girebilmem ve daha önceki yada daha önceki kazandığımdan fazlasını kazanmam gerekiyordu.İki aylık bir süre içinde HGV Class 2 ve ardından Class 1 lisanslarını alarak bitirdim.Üçüncü aya kadar R.T. ile işim vardı.Son birkaç yıldır yaptığım Keedwell, bir Mercedes Actros MP4 kullanıyorum(ki şu anda bunu da gece, bir tır durağından yazıyorum, iyi 'Otel Mercedes).

Peki neden SCS'de ki bey ve bayanlara teşekkür ediyorum? Eğitim aldığım birkaç sektörden; Web Dev, 3D Animasyon, İdare ve Finans, eğitim masraflarını karşılamak için borç almaya karar verdim ve daha sonra sadece kariyerimi değil yaşam tarzımı da temel alan bir kredi almaya karar verdim.Ben bir tırcı'yım (sakalımı bile büyüttüm).Şu anda haftada 2500km'yi iki günün tamamen aynı olmadığı Birleşik Krallık'ta sürüyorum ve sevdiğimiz firmalardan, diğer sürücülerden sayısız insanla tanışıyorum.

SCS, bana hiç düşünmemiş olduğum bir kariyere girme ilhamını verdi ve şimdi aşık ediyor.Öyleyse, yürekten kocaman bir teşekkür ediyorum, iyi çalışmaya devam edin!

Marcus A.
    Tır şoförü tabelası " 4 1/2 gün"

Teşekkürler Marcus, senin adına çok mutluyuz! Size iyi ve güvenli dönüşler dileriz.

Marcus aslında metin ve fotoğraftan fark edebileceğiniz gibi bir Actros sürücüsü. Ne şanslı bir tesadüf, elverişli bir şekilde geliştirmenin son aşamalarında çok ilgili bir projeye sahibiz.Daha fazla bilgi çok yakında mevcut olacak.

Lostra, Ozan Ceylan, hoca33 2 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. irinda

irinda
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

92
    1
    4
    15
    Bir çeviri ancak bu kadar berbat olabilir. Çeviriden birebir kopyala yapıştır yapılmış. O kadar okudum hiçbir şey anlaşılmıyor. Devrik cümle mi dersin anlamsız kelimelerin yan yana gelmesi mi dersin... Fotoğraflar anlaşılacağı üzere Mercedes için tuning paketi geliyor. Çeviri yapan arkadaş likayat kelimesini araştırmasını tavsiye ederim. Ha bu arada eleştiriyi şimdi kaldıramaz beni uçurur ve bu mesajı siler. Yazık....

MesEnes, EmreG, Ozan Ceylan ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.769
    255
    88 yaşına gelmişsin git torunlarının çocuklarıyla eğlen 2 ayağın birden çukurda hala çeviri derdindesin

4. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Volvo suren biride böyle göndersede Volvo tuning pack gelse :)

MesEnes ve xuey-s bunu beğendi.
  5. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Dedecim ver elini öpeyim, şaka maka kesin bu fake hesaptır.

Leno'X ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  6. EmreG

EmreG
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    eline saglik guzel ceviri

7. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Dedecim ver elini öpeyim bide biraz harçlık veririsen iyi olur

xuey-s bunu beğendi.
  8. Nemesis306

Nemesis306
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Birisi dolmuşta ona yer vermedi diye bize patlıyor sanırım :D

EmreG, DaNgEr900 ve MesEnes bunu beğendi.