1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Gerçek anlamda internet'ten para kazanmak ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve iArknn tarafından 27 Ekim 2018 başlatılmıştır.

1. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    İdda'da şansın iyiyse tutturuyorsun ben zevkini oynuyorum :) 200 TL 'yi geçmiştir hiç tutmadı !

Bruce Lee bunu beğendi.
  2. Nemesis306

Nemesis306
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bilgisayarın iyiyse Bitcoin kazabilirsin.

3. Kalpar

Kalpar
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    @Nemesis306 Bilgisayarı çöp eder madencilik.Ve çok az para kazanır.3 1080 Tİ ekran kartıyla bile masrafların parası çıkmıyor.

4. iArknn

iArknn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kalpar haklı.

Kalpar ve UBerk bunu beğendi.
  5. 1 tane site vardı adını tam hatırlayamadım her abone olduğun kanal başına 10 kuruş beğendiğin video karşılığında 5 kuruş veriyodu biraz zahmetli ama canım sıkılınca yapıyodum yinede 3 haftada 8 tl kazandım

6. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Yandex Toloka'ya bakabilirsin. Çeviri görevleri, eşleştirme, veya form doldurma gibi görevleri var. Tamamladığında direkt ücretini veriyor.
    1-2 sene önce zaman zaman kullanıyordu, şimdi aynı mı bilemem. Oradan gelen parayla oyun, dlc falan alıyordum :)

UBerk bunu beğendi.
  7. nash99

nash99

171
    562
    220
    Volvo
    Ekim Nazım Kaya bilenler bilir kendisi bir girişimci. Kendisi online eğitim veriyor amazon üzerinden satışlar yapıyorsun oturduğun yerden para kazanıyorsun. Hatta bir matematik öğretmeni işini bırakıp bu işlere yönelmişti. Okumayan bile bunlara yöneliyor uzun süre sonra da köşeyi dönüyorlar ha bu uzun sürede 2-3 sene değil. İnstagram hesabını buraya koydum profilinde çok örnek var.

8. iArknn

iArknn
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Toloka artık sarmıyo abi ya. Çok kıl görevleri var. 0,1 dolar için yarım saat uğraştırıyor. Önceden baya iyiydide şimdi değmez.

9. iArknn

iArknn
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ekim abiyi bilmezmiyim. Mail bültenine bile aboneyim :) de Amazonda ne satabilirim ki ? :)

10. onurornek1225

onurornek1225

25
    61
    21
    85
    DAF
    İşte bak ne satabilirim ki deme biraz uğraşırsan neler satamazsın ki :) Kendisinin videolarını çok izledimde yapacak cesareti bulamadım kendimde..