1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Geforce Now Üyeliği Ne Zaman Açılır?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Death Warrior tarafından 16 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

1. Death Warrior

Death Warrior
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    81
    20
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar Geforce Now üyeliği yoğunluk nedeniyle yanılmıyorsam mart ayından beri ücretli üyeliği kapalı ne zaman açılır? teşekkürler

2. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben ilk çıktığı zaman alanlardanım büyük ihtimal bizim üyeliklerimizin bitmesini bekliyor olabilirler oda haziranın ortalarında bitecek o zaman açılır.

Death Warrior bunu beğendi.
  3. UBerk

UBerk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.097
    785
    200
    Sizce alınır mı? Normal ücretsiz sürüme göre ne farkı var? İşlemcim Crew 2 ve Division 2'ye uyumsuz olduğu için Now Free kullanıyorum. Istikrarsız bağlantı hataları alıyorum.

4. Death Warrior

Death Warrior

24
    81
    20
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bir şey soracağım benim internetim şu [​IMG] bu internete göre nasıl ayar yapmalıyım?

5. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    İstikrarsız bağlantı hatasını premim alsanızda çözemeyebilisniz. İnternetiniz 50 mbps değilse de almanızı tavsiye etmem. Benim 24mbps ve çok keyif vermiyor. Hala geliştirilmesi gereken bi sistem. Ama ücretsiz 3 ay deneme alabiliyorsanız onu alın tavsiye ederim.

Ayar konusunda bi bilgim yok zaten sadece serverlar değişiyor sırayla tek tek deneyin sizin için en uygun serverı bulun.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Mayıs 2020
    Death Warrior bunu beğendi.