1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Gecikmeli teslimat sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve gkrylmz tarafından 21 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. gkrylmz

gkrylmz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    3
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar Merhaba,
    1) Oyunda profil açtığım zaman ilk yükü götürdükten sonra oyunda geçen süre kendi kendine 7000 küsür gün oluyor. Tekrar yeni profil açtım ancak yeni profilde de aynı sorun var. Oyunu daha 14 saat oynadım gözüküyor ancak oyun dünyasında geçen süre 7316 gün 19 saat böyle bir tutarsızlık var bunu nasıl düzeltebilirim?

2) Yük alıp yolda giderken oyunu kaydedip kapattığım zaman tekrar açınca en az 5-10 gün geçmiş oluyor dolayısıyla da GECİKMELİ TESLİMAT oluyor ve gittiğim o kadar çöp oluyor. Her aldığım yükü teslim edip öyle mi kapatmalıyım?

3) Oyunda genelde iş çıkmama problemi oluyor. Belgeler config dosyasında '''economy'' olan satırı 1 olarak düzeltiyorum iş o an için çıkıyor. Ancak bilgisayarı kapatıp 1-2 gün sonra oyuna girince tekrar aynı sorun oluyor.

PROFİL GEÇEN SÜRELERİ EKTEKİ RESİMDE GÖREBİLİRSİNİZ
    https://drive.google.com/file/d/1dMdIdtSDfU5ZaS2Kn9hIc8S-C68C4U8d/view

Yardımlarınızı bekliyorum.

2. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    1. Herkeste öyle, MP girince MP'nin tarihi bizden bayaa ve bayaa fazla olduğu için öyle oluyor. 2. İse sen MP'de işi bırakıyorsun, sen bıraktığın sürede MP saati işlemeye devam ediyor. Sen tekrar MP'ye girince bu işin saati bu yüzden geçmiş oluyor. Çözümü ise MP'de uzun süre bıraktığın yükü SP'den devam ettirmek bu sayede oyun kaldığı yerden devam edecek ve süre sıkıntısı olmayacaktır. 3. Onun çözümü tır almak diye biliyorum, bankadan borç çekip idarelik tır al ve böyle böyle gelişip daha iyi tırlar alırsın. Böyle sorunlar da ortaya çıkmaz, bu arada bu sorun sadece MP'de oluyor.

gkrylmz, Razor3214 ve YusufE bunu beğendi.
  3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    1. Oyun kaydı kullandığın için, normalde 15 saat oynamışken MP saati çok ileride olduğundan, ve sen oyunu oradan açtığından sana 7bin küsür saat oynamışsın gibi yazar. Herkeste aşağı yukarı öyle.
    2. MP'de oyunu kapatsan bile saat ilerliyor. Üstteki 7bin küsür gün sebebi bu. İşi teslim etmeden kapama. Ya da 12000 para birimine (avro, dolar neyse) iptal et.
    3. İş çıkmama problemini konsoldan dediğin şekilde veya bir park yerinde uyuyarak ya da garajlarından birine ışınlanarak çözebilirsin.

38kayserili, mexiumut ve gkrylmz bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.