1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Gamebook

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve UBerk tarafından 14 Ekim 2018 başlatılmıştır.

MSI GE73 8RD Vs MSI GE73VR 7RD

1. MSI GE73 8RD

3 oy
    75,0%
  2. MSI GE73VR 7RD

1 oy
    25,0%
  3. OMEN BY HP 15-CE004NT

0 oy
    0,0%
  4. Asus GL703GM

0 oy
    0,0%
  1. UBerk

UBerk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.097
    785
    200
  2. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    i7 8750H işlemcinin oyun performansı daha iyi, sanırım tek farka bu.

Laptop için yüksek bi bütçen var, eğer taşınma gezme gibi durumun yoksa masaüstü almanı tavsiye ederim. Laptop 2 sene sonra oyunlarda kasma yaparken masaüstüne parça değiştirerek uzun zamanlar kullanabilirsin. Ama sürekli seyahat halindeysen baktığın bilgisayarlar gayet yerinde :)

UBerk bunu beğendi.
  3. UBerk

UBerk

1.097
    785
    200
    Maksimum Bütçe 8000. Dolar düşerse almayı düşündüklerim bunlar. Masaüstünden bıktım :D Bu arada VR Yazısı dikkatimi çekti? Ne farkı oluyor?

Uzman Oyuncu bunu beğendi.
  4. UBerk

UBerk

1.097
    785
    200
  5. OkanK23

OkanK23
    Plaka

350
    284
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Teknik özellikler hemen hemen aynı, tavsiyem kağıt üstünde yazanlara bakmak yerine. Laptopların hangisisin kasası daha kaliteli, kullandığı anakart vs parçaların markası ile kalitesi, pilin gücü ve son olarakta soğutması bunlar çok daha önemli bence. Laptopların en büyük sorunu dizaynı ve soğutması oluyor bana göre.

UBerk bunu beğendi.
  6. UBerk

UBerk

1.097
    785
    200
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus...-16gb-256gb-ssd-1tb-17-3-gtx1060-6gb-w10.html
    Scar Edition. Dizaynı çok hoşuma gitti. Bence tasarım olarak Asus, MSI'dan önde. Soğutması hakkında bilgim yok.
    Aslında doğru. Ben her 2 yılda bir bilgisayara 8000TL verebilecek biri değilim. Ama Eğer masaüstü toplarsam mesela anakart yandı, git işlemci ve RAMlerle uyumlu bir anakart al. Ama Masaüstü de gerçekten sıkıntı. Haftasonu evde yokum zaten. Haftaiçi de okul var. Aslında Gamebook alıp 3 yıl uzatırsak garantiyi sorun olacağını sanmıyorum.