1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji G29 Direksiyon ETS2 görmüyor

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve deadcave tarafından 18 Eylül 2019 başlatılmıştır.

1. deadcave

deadcave
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    9
    0
    0
    Merhaba Logitech G29 direksiyon seti aldım City car driving direksyionu görüyor. Logitech güncel oyun yazılımı direksiyonu görüyor ancak ets2 ne single ne mp kontrol sihirbazına bastığımda kontrolcüler aktif olmuyor arıyor bile yazmıyor direksiyonu sağ sol yapsamda her yolu denesemde olmuyor acil yardımlarınızı bekliyorum.

2. Seddoo

Seddoo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Eski save'inden herhangi bir dosya taşimadan Deneme amaçli yeni bir save aç bi de öyle dene.. Eğer baktin yeni save'de çalişiyo ama kendi save'inde çalişmiyosa Kendi save klasörünün içindeki config ve profile klasörünün içindeki config controls dosyalarini silip tekrar dene.. Yada ilk bu dediğimi dene sonra diğerini sen bilirsin.. Tahminim congif dosyalariyla alakali.. Bende de G29 var ama Mart ayindan beridir oyun oynamadiğim için bilemiyorum belkide 1.35le başlayan bi sorundur bilemiyorum.. Configleri bi silip öyle dene..

3. MuslumcuDayi

MuslumcuDayi
    Plaka

25
    185
    250
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    Keşke benimde böyle bir sorunum olsa be :(

EmreG bunu beğendi.
  4. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    aga be dertdaşım

MuslumcuDayi bunu beğendi.
  5. deadcave

deadcave
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    9
    0
    0
    Hocam komple oyunu sildim kurdum olmadı lgs komple silip kurdum yine olmadı. Save yedek aldım yeni profil açtım yine olmadı. Şimdi eski sürüme dönüyorum ondada olmazsa ne yapacam bilmiyorum sadece ets görmüyor.

6. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.438
    4.349
    300
    Volvo
    Başlat - Denetim Masası - Aygıtlar ve Yazıcılar - G29'a sağ tık - Oyun kumandası ayarları - Özellikler konumuna gelip direksiyonu sağa, sola çevirip tuşlara basıp çalışıp çalışmadığına bak.Herhangi bir problem yok ise oyuna girip, yeni profil açıp ayarları aşağıdaki videoda anlatıldığı gibi yapmayı dene.

7. deadcave

deadcave
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    9
    0
    0
    Hocam o videoyaya göre ayar yapıyorum orada sorunsuz çalışıyor şimdi yeni sürümde bi daha deneyeceğim profili silipte denedim oyunu komple silipte denedim olmadı başka bir çözüm var mı?

Yeni sürümde mevcut kontrolcüler aranıyor yazısı hiç yazmıyor ama 1.34 e çektiğimde yazıyordu ?

Deliricem denemediğim şey kalmadı yok mu yardım edebilecek.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Eylül 2019
  8. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Config.cfg atabilirim istersen?

9. Seddoo

Seddoo
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Hangi işletim sistemini kullaniyosun ve LGS'nin hangi sürümünü kullaniyosun.. LGS'nin her yeni sürümünü kurmak zorunda değilsin, Eğer W7 ise v8.96.88 sürümü bu zamana kadar en sorunsuz sürümdü, W10 ise 9 numarali ilk sürümlerden birini kurmak daha iyi oluyo.. Steami ETS'i LGS'i ve direksiyonun kendi kurulum yazilimini Tam olarak kaldirdiğindan Tertemiz şekilde kurduğundan eminsen başka çözüm hatirlamiyorum.. Programlari eğer kullanmiyosan Revo uninstaller ile kaldir iyice temizleyerek kayit dosyalarina kadar temizle sonra hepsini tekrar dene..

Diğer oyunlarda Tam anlamiyla sorunsuz çalişip SADECE ETS'de sorun varsa sorun ETS'den başka bişiyde olamaz..

10. deadcave

deadcave
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    9
    0
    0
    LGS son sürüm 9.02.65 ets 1.35.x sürümünde şuan tam sürüm nerede yazıyor bilmiyorum steam günceldir diye düşünüyorum config atarsanız iyi olur birde öyle denerim başka yol aklıma gelmiyor.

İşletim sistemi win 10 bide config.cfg isimli dosya bulamadım bende tam olarak.

config atarmısın hocam

direksiyonun kendi kurulum yazılımını bulamadım nerede buluabilirim ?