1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Fs19 Balya Farkları

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve KaanMarngozoglu tarafından 5 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

1. KaanMarngozoglu

KaanMarngozoglu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

136
    101
    155
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Selamlar Arkadaşlar, Fs19’da dikdörtgen ve yuvarlak balyaların ne farkı var? Bir de hangisi daha kullanışlı/mantıklı sizce? Bilen arkadaşlar varsa çok sevinirim.
    İyi forumlar.

2. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben dikdörtgen balyayı daha kolay alıyorum. Onun arkaya takılan güzel bir mekanizması mevcuttur. Tek seferde bayağı balya toplayabiliyor. Dikdörtgen daha iyi gibi geliyor bana.

3. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dikdörtgen balyalar depolama ve satış geliri bakımından daha avantajlıdır. Makineleri otomatik olduğu için toplamak ve depolamak için uğraşmazsın. Yuvarlak balyada balya tutucudan başka bir şey yok bildiğim kadarıyla. O da çok sağlıklı değil.

Ayrıca, hayvan beslemiyorsan balya işine girmeni tavsiye etmiyorum. Az gelir getirdiği için zaman kaybından başka bir şey değil. Piyasa ekranında hangi ürünün daha pahalı olduğu arz ve talebe göre yazar, ben genelde soya fasulyesi ekiyordum.

4. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dikdörtgen daha iyi ve saklaması kolay basmasıda kolay hiç durmadan devam ediyosun yuvarlak balyada duruyosun bekliyosun falan zaman kaybı

KaanMarngozoglu bunu beğendi.