1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi FPS Düştü?

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve YusufE tarafından 24 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. nameless23

nameless23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba. Eskiden Multiplayerda calais servisten çıkarken ( 110 kişi) bile en az 10 fps alıyordum. Şehirden uzaklaştıkça fps hala 80-90 kişi olduğu halde fps 40a kadar çıkıyordu. Bazen 60'ı bile görüyordum kimse yokken.

Şimdi ise calais servis önünden geçerken aldığım fps 2!!! Şehirden çıktıktan sonra , Tab menüsünde 1 kişi bile yokken fps 30dan yukarı çıkmıyor. Bazen orda bile 10 fps görüyorum. Bilgisayarımın özellikleri pek iyi değil, ekran kartı gt 630m işlemci i5 3210m yani laptop. Yakın zamanda da PC toplayacağım. O zamana kadar sabredeceğim ama bana fps arttırmanın yollarını önerebilir misiniz? Grafik ayarları en kötüde şu an. Eskiden yani fps yüksekken grafik ayarları ortaydı hatta bazen yüksekteydi. Neden olur anlamıyorum. Ekran kartıma güncelleme de yapmadım. Belki ısınma sorunundandır diye düşünüyorum.

2. AloneKiller

AloneKiller

384
    148
    145
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    ekran kartınızı driverini güncelleyin.

YusufE bunu beğendi.
  3. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Onu da denedim ama nafile. Fakat birde internetten güncellemeyi deneyeceğim.

4. aniltasogluu

aniltasogluu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    40
    14
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yüksekten bir anda mı düştü yoksa düşük müydü ? Eğer zaten düşük ise kalabalık yerlere C-D yoluna veya içine girmenizi önermem.

5. ALTUNSOY

ALTUNSOY

661
    268
    230
    benimde gözlerime göre oyuna her update geldiğinde ufakta olsa bnir fps problemi var sıngle da bos bir yerde ile mpde boş birde arasında dağlar kadar farkk var 15 fps felan farkediyor birde oyunun optimizasyon problemi olduundan iyi bir ekran kartı kullanmakdan başka bir çare olmuyor keyifli bir şekilde oynamak için

6. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Güncelemeden kaynaklı olabilir

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.