1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Fps drop sorunum

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve fevzi3535 tarafından 23 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. No Airbag

No Airbag
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

14
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Teşekkür ediyorum sanırım başka bir çözümü yok bunun :/

2. kalenderonur

kalenderonur
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

405
    361
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Windows 7 üzeri bir işlem sistemi kullanacaksanız (W10x64 öneririm) kesinlikle SSD temin etmeniz gerekiyor.

fevzi3535 bunu beğendi.
  3. No Airbag

No Airbag

14
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Başka bir çözüm yolu bilen arkadaşlar var mı konsolda sürekli tarama yapıyor bağzıları sarı ama kırmızı olunca drop yiyorum bu sorun scs den mi kaynaklanıyor

4. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    bendede çoğu kırmızı hatta scs in man e6 kullanıyorum o kadar çok kırmızı hatası varki...scs den kaynaklı sorunlar var ayrıca bende yeni dlc gelene kadar drop felan olmuyordu ama bu dlc de var birşeyler...yada hem 1.36 ile dx11 geçmeye çalışam çabası artı onun ardına gelen bu yeni dlc bence koordinasyonu tam sağlayamamış oturtamamış olabilirler diye düşünüyorum ben

fevzi3535 bunu beğendi.
  5. No Airbag

No Airbag

14
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Mecbur güncelleme bekleyeceğiz o zaman çünkü ne zaman tab a bir adam girse drop yiyorum bu artık beni çıldırtmaya başladı umarım yeni güncelleme ile düzelir gerçekten çok sinir bozucu çözümü var mı yok mu bilen de yok oyundan soğuttular

6. EM1R

EM1R
    Plaka

264
    218
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Boşta ram kullanımı ne kadar?

7. No Airbag

No Airbag

14
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    15 20 arası değişiyor dostum cpu boşta 1 maksimum 5

8. EM1R

EM1R
    Plaka

264
    218
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Neden sorduğuma gelirsek bende update çalışırken fırlıyordu ram ondan dolayı drop yiyordum.Sizde bir sıkıntı yok ama neden kaynaklanıyor inşallah bir an önce çözülür.

9. No Airbag

No Airbag

14
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    inşallah dostum tüm ayarları yaptım tab dakiler olsun nvidia olsun gereksiz hizmetleri kapattım windows uptade yaptıktan sonra windows uptade i de kapattım bilmiyorum çözeriz inşallah tabda sürekli kırmızı hatalar çıkıyor falan filan çok canımı sıktı oyunu birde dx9 ile açmayı deneyeceğim eve geçince

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.