1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü format sonrası ets kurulumu sorunu ! (steam profilesss)

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve hsngencer tarafından 20 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. EsnafTV

EsnafTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar bir kaç gün önce bilgisayarıma format attım ve windows 11 e geçtim. steam kurulumumdan sonra ets ats yi kurdum. daha once save dosyamı yüklemek istedim ancak steam bulut yüzünden 2 ayrı save imden birisi gitmiş. en son hangi save le girince onu bulut a kaydetmiş steam

simdi ise yaşadıgım sorun daha once ki profilimi atmama rağmen belgelerim klasorunun icinde steam profiles diye bir dosya daha olusturuyor. save dosyasını silsemde oyuna girip cıkınca yine olusturuyor. ben bulut özelliğini istemiyorum.

steam profiles i özelliğini kaldırmak istiyorum nasıl yaparız arkadaşlar ?

2. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    steam - ayarlar - cloud - orda bir tik varsa kaldirin

3. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    sayın hocam onu yaptım yine profil olusturuyor yine olusturuyor. bide bişey daha soyliyim ben steam library diye d ye klasör olusturdu oyunu oraya kurdum bu sorun yaratırmı?

alikvp bunu beğendi.
  4. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili

siz discord sunucuya gelin ben size tarif edecegim
    bu forumun discord sunucusu var ordan bana ulasin

5. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hocam suan işteyim ama akşam uygunmu ? saat 19 dan sonra istediginiz saatte gelirim.

6. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.067
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Steam cloud kayıtları şuraya atılıyor (ilk satır ETS2, ikinci satır ATS):

• xxxxxxxx kısmı, Steam tarafından oluşturulan bir sayı (tam neye karşılık geliyor bilmiyorum). Userdata klasöründe muhtelemen ondan bir tane olacaktır.
    • yyyyyyyyyyyyyyyyy ise ETS2/ATS tarafından oluşturulan, rastgele rakam ve sayılar içeren bir klasör. Bu sizin profil isminizin oyun tarafından kodlanmış hali (base64 veya o tarz bir şeydi).
    Belgelerimde sadece birkaç tane ayar kaydı tutulur (ama adında .bak içeren klasörler eski profil kayıtlarını içerir). Steam cloud kapatılınca sadece belgelerime atılan save oyunda görünür. Yoksa, yukarıda attığım klasörler içine atılmalı save klasörleri.

7. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    burdan xxxx userdata klasörünü silersem profilde silinirmi steam profiles dosyası?

8. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.067
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    userdata klasörü başka oyun kayıtlarını falan da içerebilir. O kayıtların da silinir. Ayrıca silsen de, steam o klasörleri geri getiriyor steam cloud açık oldukça.

İlla sileceksen, steam cloudu kapat bu oyunlar için, xxxxxxxxxxx içindeki 227300 (ets2) ve/veya 270880 (ats) klasörlerini sil.

Son düzenleme: 21 Ekim 2021
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.