1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Force Feedback Yardım

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve makinistfanlari tarafından 19 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. makinistfanlari

makinistfanlari
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar G27m var birkaç aydır force feedback kullanıyorum. Daha önceden klavye yerine takardım ve kalvye yerinin dandik olduğu için birkaç yıl force feedback kullanamadım (force feedback kullanınca çok fazla ses çıktığı için).5-10 ay önce yeni masa aldık ve artık güzelce kullanıyorum ama son günlerde direksiyon sağa çekmeye başladı. Bu her oyunda oluyor. Oyunla ilgili olduğunu düşünmüyorum çünkü en dandik force feedback destekleyen oyunda bile çekme yapıyor. Bunun logitechin çeşitli direksiyon modellerinde kullandığı "Dual Motor (çift motor)" sisteminden kaynaklandığını düşünüyorum. Motorlardan herhangi birinin hasar gördüğünü düşünüyorum. Bilgisi olan biri yardım edebilirse sevinirim. 1 hafta sonra içini açıp tozları temizleyeceğim. Eğer böyle iç açıp yağlayıpta düzelen bir şey olmasını umuyorum. :yes:

2. Apequitas

Apequitas
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

36
    377
    488
    220
    MAN
    TruckersMP Profili
    Cvp: Force Feedback Yardım

kendi sorduğun soruya kendin cevap vermişsin zaten az çok :) eğer garantisi varsa götür garantiye. yoksa da bir bilene sor. her elektronik eşya içi açılıp üflenince çalışmaz

3. makinistfanlari

makinistfanlari
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Cvp: Force Feedback Yardım

Geçen ay da fren bozuldu kendi kendine basıodu frene oynanmıyodu doğru dürüst. Açtım içini söktüm freni kablolarını söktüm konrol ettim içten kopukluk yoktu, Dişlileri filan yağladım sonra test ettim düzeldi. İnşallah bu da böyledir. Değilse yedekte tutmak için motor alacam. Bunların motorları nerelerde bulunur? Tabiki biliyorum mahallede elektrikçide filan bulunmaz ama biri beni aydınlatabilirmi? Perakende satılmıyorsa internetten sipariş etcem. Biraz riskli olduğu için pek yapmam internetten siparişi. :confused1:

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.