1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar farming 15 alınır mı ?

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve babaferhat1903 tarafından 25 Haziran 2017 başlatılmıştır.

1. babaferhat1903

babaferhat1903
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    282
    35
    105
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    online oynayan kişi cok varmı bilen yazabilir mi

2. Tunahan55

Tunahan55

280
    84
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çokta yok, şöyle diyebilirim 4 kişi giriliyor en fazla 2 de 3 de olabiliyor mesela sen kurduğun zaman arkadaşların sana yardım ediyor tarla işlerinde, sen arkadaşının kurduğu oyuna girersen aynı şekilde yardım ediyorsun ama para falan kazanmıyorsun saçmalık bu biraz, modlu girerseniz oyunda lag oluyor özel sunucu kiralarsanız oyun gayet akıcı oluyor.

3. babaferhat1903

babaferhat1903
    Plaka

24
    282
    35
    105
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    alınır mu?

4. Tunahan55

Tunahan55

280
    84
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ya çok boş vaktin olur oynarsın güzel oyun ama ben sıkıldım çünkü işlere yetişemiyorum ne zamandır da oynamıyorum duruyor öyle çok tavsiye edeceğim oyun değil

5. alienes50

alienes50
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

21
    27
    4
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bence alınması gereken bir oyun zaten şu anda 14,00tl yani arkadaşlarınla güzel vakit geçirebilirsin ben almayı düşünüyorum