1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Europortda permanently ban yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve tozoqlu tarafından 25 Mart 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. 61Furkan61

61Furkan61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    kurallarin biraz daha sertlestigini bende gordum cunku gecen iki amerikan arkadaslarim ile oynuyoruz amerikan skin dlcsi var ucumuzdede fakat arkadaslardan birisi europorta yuk birakmaya gitti fakat bir anda orada ban yedi sollama ilede alakasi yok bu oyunda ust kurul hangi gerzekse artik birazcik irkcilik var diye bende seziyorum sadece turkeler uzerinde degil amerikalilar uzerindede var ayni durum ama rus alman ne halt ederse etsinler ban yemiyorlar ben hic yemedim ama arkadaslarim hep yiyor nedense...Amerika olmasaydi bunlar bu teknolojiyide yapamazdi ama iste akillari almiyor bazen...soyeyecek soz yok bu durumda

2. Hilalimsin

Hilalimsin
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bu ırkçıyı şikayet etmen gerek senden sıkıntı yok

3. tozoqlu

tozoqlu

26
    8
    1
    20
    TruckersMP Profili
    @Bomlife evet bende bugün sabah öğrendim tarihi, kabul etmişler itirazımı ilgin için teşekkür ederim :)

4. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    yani... bende bu zamana kadar hiçbir şekilde ban yemedim ama velhasıl bu durum insanı gerçekten sinir krizine sokuyor, kalıcı ban konusunu anlamıyorum, çok güzel örnekler vermişsin bende size bir örnek vereyim 1 hafta önce 2 alman beni sıkıştırdılar trollük yapıyorlar, neyse ben reportladım admini bekliyorum ama adminde izliyor belli sonra admin bu ikisine sadece 5 gün ban attı, bense bunların yaptığının yarısını bile yapmayan ets2 mp kurallarına uyan bir insanım ama nasıl oluyorsa giriş yaptığımda bir bakıyorum süresiz ban! bir inceleyim istedim baktım 17 yaşında bir çocuk , madem ciddi bir platform ets2 multiplayer neden bu yaşta bunları üst mevkilere alıyorlar? sinirden delirmek istiyorum ama bu bir oyun büyütmek de istemiyorum,sadece sıkıldım nokta düzgün bir şekilde oynayıp bu duruma düşmek oyuna verdiğim değerin haddi hesabı yok zaten.Şükür ki MP Platformu paralı değil olsaydı bu nazik ve mütevazi konuşmalarım onlar için kötü sonuçlanırdı.Şimdi ats çıkıcak hiç almaya niyetim yok bu oyun beni soğutup bu durumlara getirdiği için, benim oyunu almam veya almamam onlar için birşey ifade etmesede 1 kullanıcı 1 kullanıcıdır, kendi saçmalıklarına devam etsinler, ALLAH'a şükür elhamdurillah çalışıp her istediğimi alabiliyorum, çoluk çocuk yüzünden kendimi küçük düşürmektense farklı platformlarda daha güzel oyunlar oynamayı tercih ederim

neyseki bende sorunumu çözdüm!!!!

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Aralık 2015
  5. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Nasıl çözdün?

6. Quadro

Quadro
    Plaka

238
    434
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ben açıkçası 17 yaşında olmalarını çok umursamıyorum. Sonuçta bu adamlar zamanlarını harcayıp böyle bir platform oluşturdular ve inanın yapılması pek kolay şeyler değil, emek konusunda söylüyorum.

Irkçılık konusuna gelince, ben öyle bir şey olduğuna kesinlikle ihtimal bile vermiyorum. Benim düzenlediğim konvoylarda olan arkadaşlar çoğu kez şahit olmuştur; aynı gecede 4-5 kişiyi üst üste banlatmışlığımız var. Ban sürelerine gelince adminler sonuçta insan, robotik sistem otomatik olarak ban atmıyor bu sebeple o adminin kız arkadaşıyla olan kavgası bile saat farkı yaratabilir. Doğrumu? Değil. Ancak bu onların platformu ve onların koyduğu kurallara uymak zorundayız.

Haritadaki bazı noktalara acımaları yok, en ufak bir harekette süresiz olarak ban atabiliyorlar. Bu yüzden belirli noktalarda hareketlerinize iki kat dikkat etmeniz gerekiyor.

Bir admin çimde beklerken yanınıza da gelebilir ama öteki çimende duruyorsunuz diye ban ya da kick atabilir. Bu yüzden bu platformda empati kurarak hareket etmeliyiz. Kimse inkar etmesin birisi bizi trollediğinde herkesin kanı kaynıyor adamı trollemek için. Bu biz Türklerde var, yapabilecek bir şey yok.

Empati kurarak hareket edersek ceza yiyeceğimizi düşünmüyorum. Unutmayın yanlış id'den bile ban atabilirler. Konu açarsanız hatalarını kabul edeceklerdir.

NiekHD'nin deyimiyle; "Olur böyle şeyler, takmamak lazım"

Eğinli bunu beğendi.
  7. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    gerekli açıklamayı yaptım kabul etti.

Konu Durumu: