1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Euro Truck Simullator 2 Multiplayer Ekini İndiremiyorum

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Evlad-ı Osmanlı tarafından 11 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Evlad-ı Osmanlı

Evlad-ı Osmanlı
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    3
    0
    35
    Oyunun multiplayer ekini indiremiyorum.

2. SoLobLeN

SoLobLeN
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

609
    588
    230
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Mod'u indirebilmeniz için Steam'dan orjinal olarak Euro Truck Simulator 2'ye sahip olmanız gerekiyor.Eğer zaten sahipseniz Buradaki adımları takip ediniz.

3. Evlad-ı Osmanlı

Evlad-ı Osmanlı

27
    3
    0
    35
    Onları Biliyorum Site Bi Hata Var Galiba Register e Tıklayınca Steama da Bağlıyorumda Kayıt Olmam İçin Gereken Yer Gelmiyor Hata Veriyor Zaten İlk Defa da İndirmiyorum Ama Bu Sefer Sıkıntı Çıkarttı.

4. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eğer Solo'nun verdiği adımları birebir takip ediyorsanız ve yine de olmuyor ise Steam profiliniz "özel" durumda olabilir. Steam profilinize girip profil durumunuzu "herkese açık" olarak değiştirmeniz gerek. Yoksa hesabınızda oyun ekli mi görünmeyebilir ve sorunun sebebi bu olabilir. Bunu düzelttiğiniz halde halen olmuyorsa sitede hata olabilir.

5. Evlad-ı Osmanlı

Evlad-ı Osmanlı

27
    3
    0
    35
    We've found a ETS2MP account already connected to this steam account. If you have any problems with registration please create a support ticket.

Steama Bağlanıyorum Kayıt Olmak İçin Yukarıdaki Hatayı Veriyor.

6. onureiz

onureiz
    Plaka

199
    66
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aynı steam hesabından önceden bir kayıt açılmış o yüzden bu hatayı alıyorsun.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.