1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Euro Truck Simulatör Multiplayer Yardım Edin

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve CrazyBaster tarafından 3 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. CrazyBaster

CrazyBaster
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    21
    6
    35
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar bnm steamde ets2 var ets2mp de yükledim , ama e postamı unuttum giremiyorum şifremide sıfırlayamıyorum yeni hesap açtım onda aile üyesi olarak paylaştım ets2 'yi ama ondada profilinizde ets2 bulunmuyor diyor
    Acele Yardım Edin! Lütfen!!!

2. YusufKAPTAN

YusufKAPTAN

19
    2
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    hocam ürün anahtarını tekrar yüklemeniz gerek galiba veya destek mesajı atınız steam'a ip adresinizden bulabilirler diye tahmin ediyorum

3. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bir oyunu tek bir Steam hesabında aktive edebilirsiniz. Şu anda yapabilecekleriniz şunlar:

1- ETS2'yi yeni Steam hesabınızda tekrar satın alabilirsiniz.
    2- En azından e-posta adresinizi hatırlarsanız Steam şifrenizi geri alabilirsiniz (steam giriş ekranında şifremi unuttum seçeneği olması gerekli. Orada gereken bilgileri girerseniz e-posta adresinize şifrenizi gönderirler)
    3- Steam müşteri hizmetlerine bu konuda ticket gönderebilirsiniz. En geç 1 hafta içinde yardımcı olurlar.

Maalesef buradan yapabileceğimiz başka bir şey yok.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.