1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Bilgi Euro Truck Simulator 2 Satın Alabileceğiniz Siteler

Konusu 'Rehberler / Kılavuzlar' forumundadır ve Nazım57 tarafından 17 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Nazım57

Nazım57
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    78
    35
    DAF

"Euro Truck Simulator 2 Satın Alabileceğiniz Siteler"

Merhabalar;

Oyunun takipçi ve oyuncu kitlesinin artmasından dolayı uzun süredir takip ediyorum bir çok dolandırıcı site ve forumlar türemeye başladı. İndirimlerin dışında oyunu ham hali ile 5 ya da 10 TL gibi bir fiyata alamazsınız. 3-5 kuruş az vereyim derken elinizdeki 3-5 kuruştan'da olmayın. (Forumda örnekleri çok.)

Oyunu satın almak için en güvenilir yol eurotrucksimulator2.com ya da Steam. Bu sitelerin dışında global olarak satışını yapan ve portföy olarak güvenilir olan siteleri tercih etmelisiniz. Bu konu'da hem bilgilendirme yapmak hem de oyunu satın alabileceğiniz güvenilir siteleri vereceğim.

Yukarıdaki adreslerin dışında dijital ortamda güvenilir bir şekilde satın alabileceğiniz tam liste aşağıdadır.
    Yukarıdaki listenin dışında elbette, bir takım teknoloji mağazalarından oyunu temin edebilirsiniz. Fakat mutlaka ürün anahtarınızı yetkililere doğrulatın ki oyunu aldıktan sonra pişman olmayın. Çok nadir bir durum da olsa bu mağazalarda ürün anahtarlarının bir kısmı bilinmeyen sebeplerden dolayı bloke edilebiliyor. Bu nedenle mutlaka "ürün anahtarınızı doğrulatın".

Tüm bunların dışında 3-5 lira az olsun diye hiç bir siteden satın almayın bu siteler sizin 3-5 liranıza göz koyan sitelerdir. 3-5 lira fazla verin ömür boyu kullanın.

MelihRG, orhan tv, NiekHD ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. BulleTradek

BulleTradek
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

905
    196
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    yararlı konu teşekkürler :)

3. WatchAndLearn

WatchAndLearn
    Plaka

28
    27
    9
    110
    Volvo
    TruckersMP Profili
    g2a Güvenilir bi sitedir. Coğu oyunu ordan satın aldım ama yinede satıcının sattığı key ve aldığı puanlara dikkat ederek alın

4. BulleTradek

BulleTradek
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

905
    196
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    tamam güzelde satıcının attığı kazık düşündürür milleti türkiyede olunca her şey olur

5. Eğinli

Eğinli
    Plaka

60
    229
    191
    160
    MAN
    TruckersMP Profili
    Ufak bir hatırlatmada benden olsun g2a'da sayfanın üstünde avrupa birliğini yanındaki parayı TRY yaparsanız Türk Lirası üzerinden alış veriş yapabilirsiniz.:)

6. Slajeri

Slajeri
    Plaka

27
    43
    10
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    kınguin de güvenilir ben ordan aldım

7. Nemesis306

Nemesis306
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    HORT :D
    Hepsi Steam'den daha pahalı satıyor.Humble 97.04 liraya satıyor. G2A 56 lira, orijinal sitede 113.50 lira; ama Steam'de 40 lira. Steam'den almak en mantıklısı.

8. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    O siteler öyle daha çok türk sitelerini tercih ederseniz daha ucuza sahip olabilirsiniz ben 90 tl'ye almıştım gta 5 'i :)

B*****.com , By******.com İsimlerini özel'den atabilirim reklam olmasın diye yazmıyacam.

9. Nemesis306

Nemesis306
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hangi siteler olduklarını anladım :D Steam indirim yaptı mı feci indirim yapar ama :D

10. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.353
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende başka bir siteden 60 liraya almıştım xd
    Bazı oyunlarda oluyor ama yaz kış vb. önemli günlerde steam indirimlerinden daha fazla indirim yapan sitelerde oluyor :)

Son düzenleme: 17 Temmuz 2018
    HellorD bunu beğendi.