1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Euro Truck Simulator 2 Multiplayer I Yüksek Ping Sorunu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ismail tarafından 4 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Son zamanlarda Euro Truck Simulator 2 Multiplayer oynunda yaşadığım Aşırı ping sorunu için sizlerden özür diliyorum, oyunda en az 300 Ping alıyorum burda

Turkcell Superonline Santral Kayık Olduğu için Eve gelen internet biraz bad Durumda Beni iyi tanıyanlar biliyordur ama eğer oyunda lagımdan dolayı birilerine zarar verirsem gerçekden özür dilerim,

İnternet Hızım:
    Bizim buralarda en iyi internet bu yukarıda dediğim gibi santral çok kötü

Bizim Cadde olarak İmza Toplayarak Dilekçe vermiş bulunmaktayız ama gelip halen yeni santral yapmadılar tekrar tekrar sizlerden eğer oyunda birinde lag sorunundan Kazaya sebep oldurmuşsam Sizlerden özür dilerim!! Lag sorunum yüzünden kusuruma bakmayın :(

2. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    sadece ttneti suçlardık ama demekki superonline da hizmet de kötü :D

3. Maxstar

Maxstar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

309
    49
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Neredeyse tüm türkiyedeki adsl altyapısı Türk telekom ile sağlanmaktadır. Yani aslında ttnet in altyapısını kullanıyor diğer iss ler de.

corbanez27 bunu beğendi.
  4. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Turkcell Superonline ile "kablosuz" bağlantı kullanarak hız testi yaptım. Ve sonuçlar;

[​IMG] [​IMG]

Not: Neden "Tellcom İletişim Hizmetleri" gözüktüğünü bilmiyorum, "Turkcell Superonline" serverını seçerek yaptım testleri.