1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Euro Truck Simulator 2 bağlantı sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve JaroxJamaica tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. JaroxJamaica

JaroxJamaica
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    8
    0
    35
    TruckersMP Profili
    İyi forumlar arkadaşlar. Geçtiğimiz 1 hafta içinde EST 2 satın aldım ve Multi-Player moduna giriş yapamıyorum. Aldığım hata bu:
    "Connecting to EU#1 server (It may take some time)
    Connection with server has been broken
    You will automaticlly reconnected within next 10 seconds"
    Gerekli her yere üye oldum ve bütün sunuculara tek tek giriş yaptım. Ban yiyip yemediğimi kontrol ettim ve "Banlı değilsiniz, İyi oyunlar. :)" cevabını verdiler.
    Oyunu bugün güncelledim ve hiç bir şekilde Multi-Player moduna bağlanamıyorum. Bir diğer komik hata ise Mail kısmına üye olduğum mail adresini yazarken @ koyamıyorum. Metin belgesinde @ yapıp kopyalamadığım taktirde @ işareti konulmuyor. Bunu geçici olarak hallettim gerçi. Bana ilk sorunumda yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    EU#1 sunucusu yoğun olduğundan dolayı bağlantı sorunları mevcut. 1-2 hafta içinde gelecek olan güncellemeyle yeni sunucu eklenecek ve sorunlar giderilecektir.
    @ işareti sorunu herkesde aynı.

3. JaroxJamaica

JaroxJamaica

32
    8
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Her serverde aynı sorun var.

4. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Belgelerim/ETS2MP klasörünü tamamen silin. Arkaplanda interneti kullanan uygulamaları kapatın.

5. JaroxJamaica

JaroxJamaica

32
    8
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Sonuç değişmedi hocam. Hala aynı.

6. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    EU 2 freroam adlı server için benim de böyle bir sorunum var. oraya giremiyorum nedense.. EU 1 serverı 2500 kapasiteli ve 2498 'u dolu olmasına rağmen bi' 2 dk falan bekletip bağlantımı sağlıyor.

diğerini denemedim.

7. JaroxJamaica

JaroxJamaica

32
    8
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Ya bu oyunu satın aldığıma pişman olmuş durumdayım gerçekten. İndirimde MaxPayne3 vardı. Onu alacaktım ama ne bileyim bu oyunu aldım işte ve hiç çoklu oyuncu olarak oynayamadım. Yabancı bir forumda 3DM'nin yaptığı bir crack ile oyunu sorunsuz oynayanlar var. Şimdi ben nede olsa satın aldım bu oyunu. Crack atsammı acaba? Vicdan muhasebesi olarak bakarsak kul hakkına girmiş olurmuyum? :P

8. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    sorun internetinizden kaynakli baska sitelere girebilmek icin dns veya benzeri bir internet vpn sistemi atadiysaniz ondanda kaynaklaniyor olabilir oncelikle intenetinizi dogrudan erisim sekline getirin dns ayarlarini kaldirin daha sonra hiz testi yapin wifi kullaniyorsaniz cok kisi baglanmasindanda oluyor internet hiziniz yavassa ondanda kaynaklaniyorve virus web taramasini ve engellemesinide kaldirin bu sorunlari halledin tekrar deneyin

9. JaroxJamaica

JaroxJamaica

32
    8
    0
    35
    TruckersMP Profili
    League of LegendS'i 70 ping'de, World of Tanks'ı 90 pingde oynuyorum. Titanfall'ı 50-100 ping arası oynuyorum. Dns ayarlarım normal. İp ayarlarım normal. Sırf bu oyun için önerilen Dns'leri kullandım, yine değişen bir şey olmadı.

10. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    o zaman ya ban yemis olabilirsiniz yada bilgisayarinizin kendisinde bulunan host dosyaniz ile ugrasmaniz gerekecek

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.