1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Euro Truck Simulator 2 1.39 Açık Beta Güncellemesi Yayınlandı!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmR tarafından 15 Ekim 2020 başlatılmıştır.

 1. CumaliBzdmR

  CumaliBzdmR
  Yönetim Ekibi Administrator
  Plaka

  29
  4.415
  8.099
  385
  Volvo
  [​IMG]

  American Truck Simulator için Deneysel Açık Beta duyurusunun ardından, çeşitli iyileştirmeler, düzeltmeler ve yeni içerikler içeren Euro Truck Simulator 2 için 1.39 Açık Beta'nın gelişini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

  Tam 1.39 sürümünün çıkması için en az birkaç hafta geçmesi gerekecek, bu nedenle lütfen bunun ilk açık beta yinelemesi olduğunu ve açık beta dönemi boyunca güncellemeleri alarak devam eden bir çalışma yapısı olduğunu lütfen unutmayın.

  Linux veya MacOS üzerinde çalışan kullanıcıların, 1.39 Açık Beta'nın daha kararsız bir sürümünü deneyimleyebileceğini ve şu anda daha deneysel olarak değerlendirildiğini lütfen unutmayın.

  Karşılaşabileceğiniz hataları resmi forumlarımızın uygun bölümünde bildirerek katkıda bulunabilirsiniz . Görüşleriniz ve raporlarınız ekibimiz için son derece değerlidir ve bize yardımcı olmaya zaman ayırdığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

  Peki, ETS2 için 1.39 Açık Beta'da ne bulmayı bekleyebilirsiniz? Hadi daha yakından bakalım!

  LAUNCHPAD GÜNCELLEME

  Euro Truck Simulator 2'yi 1.39 Açık Beta ile piyasaya sürdüğümüzde fark edebileceğiniz ilk şeylerden biri, mevcut launcpad panosunun yeniden tasarımıdır. Bu değişikliği getirmemizin ana nedeni, başlatma panosu aracılığıyla erişilen oyunlarımıza yeni özellikler getirecek olan gelecekteki bir eklemenin yolunu açmaktır.

  [​IMG]
  Ancak o zamana kadar tasarımın oldukça değiştiğini görebilirsiniz. En üstte seçilen profil artık başlatma çubuğunda bulunan diğer tüm seçenekleri ve yöneticileri etkiliyor. Bu sadece Mod Yöneticisi için değil, özellikle buraya yerleştirdiğimiz yeni eklenti Oyun Seçenekleri için de geçerlidir.

  Bu, oyunu yüklemenize gerek kalmadan oyun ayarlarınızı değiştirmenize olanak tanır. Dolayısıyla, Twitch'te yayın yapmadan önce veya kamyonunuza gitmeden önce birkaç seçeneği ayarlamadan oyununuzu ince ayar yapmak istiyorsanız, hepsini başlatma paneli ekranından yapabilirsiniz.

  Bu, Açık Beta dönemi boyunca değişikliklere ve ayarlara tabi olan Launchpad tasarımının yalnızca ilk yinelemesidir. Bu tasarım hakkında vereceğiniz herhangi bir geri bildiriminiz varsa, lütfen resmi forum kategorimizden bize bildirin .  ALÇAK DORSE VE ALÇAK YÜKLEYİCİ RÖMORKLAR
  Daha önce bir blogda duyurduğumuz gibi, yeni Lowbed & Low-Loader Trailers Euro Truck Simulator 2'ye gelecek. High Power Cargo Pack ve Heavy Cargo DLC'leri dahildir.

  [​IMG]


  Alçak dorse ve alçak yükleyici treyler artık iki ana versiyona sahiptir - kısa ve uzatılmış, ayrıca artık ağır yükler için uygunluğunu etkileyebilecek özelleştirilebilir şasiye sahiptirler. Artık bunları renkler, arka tamponlar ve afişler, işaretleyiciler, ışıklar, rampalar, yan koruyucular, yan / alet kutularının birden çok versiyonu, işaretler, flaşlar, çamurluklar gibi birden çok yeni seçenekle ayarlayabilecek ve bu yeni seçeneklerin her birinin, mükemmel bir şekilde uyduklarından emin olmak için, bu yeni römorkların her biri için uygun şekilde ayarlanacak.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Bu büyük güncelleme yalnızca ETS2'nin temel oyununu değil, aynı zamanda Heavy Cargo Pack , High Power Cargo Pack , Schwarzmüller DLC ve Special Transport gibi diğer birçok DLC'yi de etkiler .

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  CALAIS ŞEHRİNİ DÜZENLEME
  Fransa'nın dördüncü büyük limanı ve yolcu trafiği için en yoğun limanı olan Calais limanını tanıtıyoruz. Endüstrisi, yerel alandaki ekonomik faaliyetin üçte birinden fazlasını oluşturmaktadır. Çoğunuzun bildiği gibi Calais, Euro Truck Simulator 2 ile çıkan temel oyun şehirlerimizden biridir.

  [​IMG]
  Bu nedenle, harita ekibimizin özel bir bölümü şehre ve limana büyük bir yeniden görünüm vermek için zaman ayırdı ve bu da ona 1.39 için yeni ve güncel bir görünüm kazandırdı. Fark edeceğiniz en büyük değişiklik, bağlantı noktasının artık oyun içinde nasıl temsil edildiğidir. Gerçekte, Calais limanı çok büyük ve bu nedenle harita ekibimiz, harita ölçeğimizin sınırları dahilinde bu gerçeği en iyi şekilde yansıtmak için çok çalıştı. Bu yeni oluşturulan limanda kapılar, terminaller, feribot rampaları ve çitler gibi yeni varlıklar yer alacak.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Diğer değişiklikler arasında, şimdi gerçeğe daha doğru bir şekilde karşılık gelecek şekilde yeniden tasarlanan liman girişi ve çevresindeki şehir bölgelerinde yapılan güncellemeler yer alıyor. Bu ücretsiz Calais güncellemesiyle ilgili daha fazla bilgiyi bu blog yayınında okuyabilirsiniz .

  GENEL HATA DÜZELTMELERİ / SES DEĞİŞİKLİKLERİ
  1.39 ayrıca çeşitli hata düzeltmeleri, iyileştirmeler ve sesler için bir güncelleme içerir. Bu, bunlarla sınırlı olmamak üzere, iyileştirilmiş kabin içi ses karıştırma ve yeni ve gelecek içeriğe hazırlıktaki diğer değişiklikleri içerir.

  1.39'daki değişikliklerin çoğu bu sürümde görsel olarak görülmese de, yakın gelecekte size daha fazla içerik ve değişiklik getirmeyi umuyoruz.
  DEĞİŞİKLİKLER

  HARİTA
  • Calais Şehrini yeniden düzenleme​
  UI
  • Launchpad yeniden tasarlandı.​
  ARAÇLAR
  • Alçak dorse ve alçak yükleyiciler (sahip olunabilir)​
  • Schwarzmuller DLC için Schwarzmuller alçak yükleyici (sahip olunabilir)​
  • Yapay zeka araçlarına DAF Euro 6 2017 Facelift eklendi.​
  • AI araçlara MAN TGX eklendi (6x2 / 4 varyantlı).​

  ÖZELLİKLERİ
  • Ses güncellemeleri ve iyileştirmeler (turbo kaydırıcı, ses konumlandırma, kabin mekansal karıştırma, aksesuarlara ses dağıtımı)​
  • Treyler tarayıcısı ve listesi tüm geçerli kargo çeşitlerini gösterecek şekilde ayarlandı.​
  • Deneysel şanzıman giriş mili emülasyonu ve debriyaj freni desteği (g_clutch_brake)​
  Tüm yeni eklemelerin keyfini çıkarın, ancak lütfen unutmayın: Bu yalnızca açık bir beta, kararlı bir genel sürüm değil - böylelikle hatalar, kararsızlıklar, karışıklıklar veya çökmelerle karşılaşabilirsiniz. Son sürüme daha hızlı ulaşmamıza yardım etmekle ilgileniyorsanız, forumumuzla ilgili tüm geri bildirimlerinizi ve bu bölümdeki hata raporlarınızı bekliyoruz.

  Oyun için modlarla ilgili ayrıntıları almak için lütfen modlama wiki'mize bakın.

  Açık betaya katılmak isterseniz, bu sürümü Steam'deki public_beta şubesinde bulabilirsiniz. Erişim yolu aşağıdaki gibidir: Steam → KÜTÜPHANE → Euro Truck Simulator 2'ye sağ tıklayın → Özellikler → Betalar sekmesi → public_beta → Genel Beta 1.39. Parola gerekmez.
   
  Son düzenleme: 15 Ekim 2020

 2. nameless23

  nameless23
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

  973
  1.238
  435
  Volvo
  TruckersMP Profili
  Multiplayer için 2 ay daha beklememiz hayırlı olsun o zaman.
   
 3. KacaKTV

  KacaKTV
  Medya Bağışçı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  27
  812
  1.386
  405
  Volvo
  TruckersMP Profili
  Baya kapsamlı duruyor, bakalım ilerleyen güncellemelerde neler göreceğiz. SCS bizi yakında daha güzel güncellemeler ile şaşırtabilir.
   
  bartuskartus, Leno'X ve ahmet91 bunu beğendi.
 4. Uorku

  Uorku
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  14
  291
  139
  355
  Scania
  TruckersMP Profili
  Çok Az Yenilikler Var Sanırım.Keşke Daha Çok Yenilik Getirselermiş. :(
   
  BenHallederimTV ve Leno'X bunu beğendi.
 5. Leno'X

  Leno'X
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  1.372
  2.509
  405
  Scania
  TruckersMP Profili
  Ab otel,otel yok
  (Biliyorum var ama küççücük olduğu için dedim)
   
 6. gazomaniac

  gazomaniac
  Kayıtlı Kullanıcı
  Plaka

  37
  26
  23
  50
  Scania
  grafik olarak iyileştirme yapsınlar boş işlerle uğraşıyorlar. Grafik motoru güncellensin olmuyorsa yeni oyun yapsınlar şuan yaptıkları kolaya kaçmak başka bişey değil. MP ye el atsınlar yoksa yakın gelecekte yapacakları şeyler kimsenin gram umurunda olmayacak. Tembel herifler.
   
  BenHallederimTV bunu beğendi.
 7. blackeagle1903

  blackeagle1903
  Kayıtlı Kullanıcı

  29
  1
  0
  10
  bence bunun yanında geliştirilmiş Türkiye haritası ve ECS de gelirse daha iyi olur!!!
   
 8. ismail

  ismail
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  21
  2.159
  694
  405
  Volvo
  TruckersMP Profili
  Bilgilendirme için teşekkürler.
   
 9. MuslumcuDayi

  MuslumcuDayi
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  21
  110
  159
  335
  Volvo
  TruckersMP Profili
  Zaten şuan en eksik şey giriş ekranındaki panoydu...
  İnsanları tekrar oyuna çekecek düzenlemeler yapsınlar,modifikasyon çeşitiliğini çoğaltsınlar.
  Grafik anlamında değişiklikler getirsinler.Saçma sapan güncellemeler getirip multiplayer ekibinide zora sokuyorlar.
  İyice sıkılmaya başladık hadi hayırlısı...
   
  hoca33 2 ve Uorku bunu beğendi.
 10. Ege1903

  Ege1903
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  1.025
  708
  405
  Scania
  TruckersMP Profili
  Oyunu piyasaya sürüp geiiştirmek evet zaman alır ilk zamandan şimdiki sürüme kadar da fark var ama yetersiz çok yetersiz. Scs oyuncularla dalga geçiyor oyuna simulasyonu geliştirecek şeyler ekleyeceğine saçma saçma özellikler ekliyor.Tamam giriş ekranı güzelde ne işe yarayacak ki. Hiçbir şey yapamassan bir otomatik far getir be kardeşim. Yapay zekanın bile var daha oyundaki tırlara eklenmedi. 30 yıl sürecek sanırım ets2 nin gerçek bir simulasyon olması için.
   
  Son düzenleme: 20 Ekim 2020 11:20