1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Euro Coach Simulator Çıkıyor mu?

Konusu 'Euro Coach Simulator (WIP)' forumundadır ve OrhanBeyy tarafından 13 Eylül 2017 başlatılmıştır.

 1. Umut Can Arslan

  Umut Can Arslan
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  19
  96
  91
  90
  Volvo
  TruckersMP Profili
  Değindiğiniz nokta günümüzde faaliyetini devam ettiren şirketler için gerçek bir duruma işaret eden bir konudur. Buna karşın SCS Software, henüz Société Anonyme başka deyişle Anonim Şirketi olmayan veya olmaya gerek duymayan, üretim ve süreç içerisindeki politiklarını bildiğimiz, yegâne namuslu dünya şirketleri arasına alınabilecek ama “kapitalist” bir şirket sayılmayacak bir topluluktur. SCS Software ve ekibini Euro Truck Simulator 2 geliştirme sürecinden hatta Trucks & Trailers simulasyonunun tamamlanış sürecinden beri aktif olarak tanımam sonucunda bizzat öznazarımda edinmiş olduğum sonuç, işini tam yapan ama zamandan ve paradan feragat edebilen bir şirket olduğudur. Bunu günümüzde en yüksek teknolojili malları üreten Türk Holdingleri bile yapmazken, maliyattan kısıntıya gitmek için yer ararken -sözüm meclisten dışarı- SCS ve ekibi bu tarz zorluklara girip tabiri caizse alınlarının akı ile çıkıyorlar karşımıza. Binaenaleyh kapital için iş değil, onur için iş değerini benimsemiş olduklarını anlamak da pek zor olmuyor.


  Temel uçakta bir İngiliz ile karşılaşır. İngiliz Temel’e; “Siz Türkler hep para için savaşırsınız! Ancak biz İngilizler hep onurumuz için savaşırız!” Diyip kendince kibir etmiştir. Temel’in cevabı isr açıktır; “Herkes neye ihtiyacı varsa onun için savaşır :)

  Tamamlamak gerekirse kapitalist düzende firmaların karnı doymayabilir ve ben bu noktaya kadar bu sözün altına imzamı atarım fakat ‘hiç bir firmanın’ karnı doymaz denildiği zaman, düzeltilecek tek nokta “hiç bir” söz grubudur. Hatta cümleden çıkartılması gereken söz grubu demek daha doğru olacaktır. Zira SCS Software ve ekibinin onur için iş yaptığını anlamak gayet açıktır.
   

 2. ssBASKAN

  ssBASKAN
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  199
  130
  340
  DAF
  TruckersMP Profili
 3. iArknn

  iArknn
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  587
  663
  385
  Scania
  TruckersMP Profili
  çıkmayacak .d