1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü EU Serverlerinde Atma Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve LutheR98 tarafından 10 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. LutheR98

LutheR98
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    8
    0
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şimdi arkadaşlar benim problemim şöyle sadece US serverına girebiliyorum EU1 veya EU2'ye girdiğimde bağlanıyor fakat 10sn sonra bu hatayı veriyor "Connection with Server has been broken. You will be automatically reconnected within next 10 seconds" Ardından bağlanamıyor ve oyunu yeniden başlatmamı istiyor. Oyun sürümüm güncel o konuda sıkıntı yok banlıda değilim DNS geçmişini dahi temizledim çerezleri temizledim yine aynı sonuç. Ne yapabilirim deli olucam çokta az kişide olmuş bu problem hiç bir yerde çözümünü bulamadım.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme: 10 Şubat 2015
  2. LutheR98

LutheR98
    Plaka

28
    8
    0
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Lütfen yardım edin. :(

3. LutheR98

LutheR98
    Plaka

28
    8
    0
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Cevap bekliyorum kimse aynı sorunu yaşamadımı biri çıkıp desin bari çözümü yok boşuna ümitlenme diye:(:(

4. Tugay

Tugay
    Kayıtlı Kullanıcı

6
    0
    15
    Scania
    kardeş aynı sorun bendede var yardım edin ets2 mpye 5 haftadır giremiyorum.çözümü yokmu bu sorunun.:(:(:(:(:(:(

5. TRansporter

TRansporter
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    4
    0
    30
    Volvo
    Aynı konu defalarca açılmış gördüğüm kadarıyla çözüm SteamSupport arkadaşlar :)

6. LutheR98

LutheR98
    Plaka

28
    8
    0
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yav ne yaptıysam düzelmedi modem ayarlarıylamı oynamadım oyunun SP ve MP sürümünü silip yuklemedim defalarca guncellemedımmı başka bilgisayardanmı girmedim oyun önbelleğinimi doğrulamadım dns geçmişinimi temizlemedim EU serverlarının cmd üzerinden pinginimi ölçmedim daha zaten ne yapabileceğimi bilmiyorum bu oyun benim hayatım nerdeyse:(:(:(

Son düzenleme: 12 Şubat 2015
  7. LutheR98

LutheR98
    Plaka

28
    8
    0
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    ÇÖZÜLDÜ:D Başka bir modem ile bağlandım ve sorun çözüldü. Problem modemde imiş :):)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.