1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Bilgi ETS2MP'nin Geleceği

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve Nazım57 tarafından 17 Mart 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Bana göre içerde sorun olsa onu çıkarma yetkisi kimsede olmazdı. Projeden çıkması ilginç. Bugün mpyi oyunuyorsak rootkiller'in sayesindedir.

2. Quadro

Quadro
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

238
    434
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Rootkiller multiplayerın babası gibi birşey ama kimse bulunmaz değil. Daha öncede dediğim gibi herkesin yeri doldurulur bir şekilde, acabaları düşünürsek işin içinden çıkamayız :)

3. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tabikide kovuldu veya atıldı demiyorum zaten bir takım durumlar yüzünden çıktı

4. Eğinli

Eğinli
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

60
    229
    191
    160
    MAN
    TruckersMP Profili
    Bana kalırsa ayrılma sebebi scs mp kendisi yapacak ats için hazırlık yapıyor etsmp bir müddet devam edebilir belki orada iyi işler yapabilen biri çıkarsa oda scs'ye transfer olur okuduklarımın toplamından bunu çıkarabiliyorum scs yavaş hatta çok ağır ama ilerliyor oyuncular desteklemeyi sürdürürlerse gelişme buna bağlı olarak yükselecektir.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.