1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2MP Yük Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve ReportMan tarafından 14 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. ReportMan

ReportMan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    121
    49
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    Multiplayerda aldığım yüklerin çoğu park yerine sorunlu geliyor. Ya yan yatmış, ya ters dönmüş, ya yerin dibine girmiş yada şirket alanının dışına çıkmış.Bu neden oluyor nasıl düzeltiriz?

Şirkete varıyorum yükü seçiyorum al diyorum tıra takmaya gidiyorum trailer'i ya yerin dibinde işte ya ters dönmüş alamıyorum da iptal etmek zorunda kalıyorum.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Haziran 2015
  2. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Nedenini bilmiyorum ama f7+enter ile servise gittiğinizde dorsede hasar bazen olur/olmaz ile çözülüyor. Bu sorunun bildirimi yapılmıştı diye hatırlıyorum, süreç hakkında bilgim yok.

İptal etmenize gerek yok f7+enter kullanarak servise gidin dorse de sizinle beraber geliyor. Ama bazen dorsede hasar olabiliyor.

Son düzenleme: 14 Haziran 2015