1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS2MP Türkçe Radyo Açılsınmı ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mugurlu tarafından 13 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

ETS Yerli Radyo Açılsın mı?

1. Evet

97,1%
  2. Kararsızım

1,5%
  3. Hayır

1,5%
  1. LecheLon

LecheLon
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

127
    33
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    daha önce sanal radyolarda DJ'lik yapmış birisi olarak söylemek istiyorum ki gerçekten müthiş bir proje olur. Tadından da yenmez. Ayrıca @NiekHD DJ'lik görevi de varsa boş zamanlarımda yapabilirim. Hem yazda gelmişken.
    @Alper34 koca bir arşive gerek yok. Sadece youtube gibi video portallarında güzel bir playlist (çalma listesi) oluşturabilmeniz gerekli. Spotify de bunların içinde.
    @EmreBozkurt sürekli başında olmanıza gerek yok. Bu sistemlerde genellikle radyo sunucusu aldığınız şirketin autodj özelliği oluyor. Seçtiğiniz veya yüklediğiniz müzikler autodj tarafından otomatik olarak oynatılır.

Türk_Squidward ve mugurlu bunu beğendi.
  2. BraveClay

BraveClay
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

74
    63
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Tecrübe konuştu, hadi bakalım :D

LecheLon bunu beğendi.
  3. LecheLon

LecheLon
    Plaka

127
    33
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler dostum :) O kadar tecrübem yok ama idare edebiliyorduk hatta 1 senedir ilgilenmediğim için unuttum gibi gibi :D

Türk_Squidward ve BraveClayTV bunu beğendi.
  4. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    İlk aşama için caster.fm sitesi üzerinden yayın yapılabilir. Gerekirse radyo.ets2mptr.com şeklinde site ve radyo ip adresi ayarlanır.
    Sonraki aşamalarda istek çok olursa sunucu alınabilir. İlgili kişiler iletişime geçerse bir şeyler ayarlanabilir.

Edit: Gördüğüm kadarıyla caster.fm sitesi direk ip adresi vermiyor ve otodj yok.

Son düzenleme: 13 Mayıs 2015
    Türk_Squidward ve mugurlu bunu beğendi.
  5. LecheLon

LecheLon
    Plaka

127
    33
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Türk lokasyonlu bir sunucu satan firma ile anlaşma sağlayabilirseniz iki taraf içinde hayırlı olabileceği kanatindeyim hocam.

6. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    255
    399
    210
    Gerçekten güzel olur mesela ;
    Efkarlı Kamyoncu Nazo'nun bir isteği var Oğuz Yılmaz'dan Keşke Seni Hiç Sevmeseydim istiyor bütün mptr ailesine gelsin diyoruz ve sizi şarkıyla baş başa bırakıyoruz.. 8-):):steerme::longhaul:

mugurlu bunu beğendi.
  7. mugurlu

mugurlu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    21
    15
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar Hevesimi 2 Katına Çıkardınız Ne Yalan Söyliyeyim, Öncelikle;

- Maliyeti Çok Yüklü Bir Meblağ Değil O Hususta Ben Karşılayacağım Maddi Kısmını
    - Arşiv Olayıda Elimde 500 GB Yakın MP3 Var, Birazcık Güncellenmesi Gerekiyor
    - @LecheLon Arkadaşımızın da Bahsettiği Gibi Auto Dj Olayı Var Şu Anda ki Mevcut Olan Radyoda Olduğu Gibi Belli Saatlerde Gönüllü Arkadaşlardan Yayın Yapan Olabileceğini Düşünüyorum (ilk göönüllümüz belli oldu zaten :))
    - Alan Adının ".tr" Olması Hususu Birazcık Şu Aşamada Zor Görünüyor, TR Alan Adı İçin Kurumsal Firma Olmanız yada Marka Tescili Yapmamız Gerekiyor Bu Sebeplerde Kısa Vadede Bu Konu Zor Görünüyor.
    - @Bomlife Yönetiminde Desteğini Almak Beni Sevindirdi Açıkcası, Çok Teşekkür Ederim Size. Böyle Bir İşte Sizinle Birlikte Hareket Etmek Daha Doğru Olur Bence En Kısa Sürede Sizlere Dönüş Yapacağım İlginiz İçin Çok Teşekkür Ederim...:Honkhonk::Honkhonk::Honkhonk:

LecheLon bunu beğendi.
  8. onureiz

onureiz
    Plaka

199
    66
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Böyle bir şey yapılırsa çok güzel olur. :)

9. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    .tr değilde .com.tr olabilir.

mugurlu bunu beğendi.
  10. mugurlu

mugurlu