1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2MP Sınırsız Ban Sorunu

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Ziyaceferov96 tarafından 16 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Ziyaceferov96

Ziyaceferov96
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

3
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar benim adım Kenan....

5-6 hafta önce steam hesabım durduk yere çalındı. Ne kadar steam support'a yazsamda cevap vermediler.
    Benim bi tanıdık arkadaş vardı o kendi hesabını ucuza satıyordu bende onun hesabını parayla aldım. İçindeki oyunları bir güzel indirdim...

ETS2'yide kurdum multisini falan oyuna gireyim derken login ekranında "Speed Hack" "Paramently banned" gibi sözler yazıyordu.

Şimdi benim sorum şu: Ben arkadaşın banlı olduğunu bilmiyordum ve onun hesabını para vererek aldım. Arkadaşa şuan ulaşamıyorum. Adminler beni affederler mi ban için yani o banı ben yapmadım ve eski hesabımdada 1 kere bile ban yemedim. Hesabın ve paranın boşa gitmesini istemiyorum. Nolur yardım edin arkadaşlar banımın kalkma olasılığı var mı?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Temmuz 2015
  2. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Yeni kural ile daha önce speedhack'den ban yiyenlerin banı 1 ay'a düşürülüyor veya ban kaldırılıyordu.
    Senin yerine ben işlem yaptım ve banın kalktı hayırlı olsun :)

Aynı durumda olan; daha önce speedhack'den ban yiyen arkadaşlar şu sayfadan ban durumuna göre banı kaldırabilir:
    http://ets2mp.com/index.php?page=appeal

Son düzenleme: 16 Temmuz 2015
    Teyyare Nazo, Charles ve SUPPORT bunu beğendi.
  3. Ziyaceferov96

Ziyaceferov96
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

3
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kardeşim Allah senden razı olsun. Çok teşekkür ederim :)

Bomlife bunu beğendi.
  4. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Önemli değil. İyi oyunlar :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.