1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2MP Promods kurulum

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve omgec0 tarafından 23 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. omgec0

omgec0
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    198
    90
    75
    TruckersMP Profili
    ProMods ' Single playerde oynabiliyorum ama multiplayerde tıkladım zaman giremiyorum servera nasıl kurulum yapılıra atıyor direk nasıl yapabilirim

2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    https://forum.wotmp.com/konu/truckersmpye-promods-nasil-kurulur.33437/ bu konuyu inceleyin şuan sizde 2.46 dosyaları olmalı bu dosyalarda isim değişikliği olmaması lazım. 2.46(1) 2.46 (3) gibi bazen art arda indirmelerde dosya numarası veriyor. Buda sp de çalışsa da mp de çalışmayacağı anlamına gelir. Tmp dosyaları orijinal adına göre kontrol ediyor. Dosya adlarını düzenleyip tekrar dene. Yada mod klasörünün ss ni at buraya inceleyelim.

DaNgEr900, EM1R, mexiumut ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  3. omgec0

omgec0

28
    198
    90
    75
    TruckersMP Profili
    Mod klasörünü attım bir bakın;

4. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    "promods-def-v246 .scs" bu dosyanın adı yanlış görmüyorsam düzeltilmeli fotoda çok net değil ama .scs uzantı ibaresinden önce boşluk var. Dosya adını şu şekilde promods-def-v246.scs yeniden adlandırın veya promods hesabınıza girip def dosyanızı tekrar oluşturun.

hoca33 2 ve Extreme bunu beğendi.
  5. omgec0

omgec0

28
    198
    90
    75
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler düzeldi :)

hackvita ve hoca33 2 bunu beğendi.
Konu Durumu: