1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2MP Kayıt Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve enesabir tarafından 21 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. enesabir

enesabir
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar http://ets2mp.com/ adresinden multiplayer mod indirmeye çalışırken bu şekilde bir hata alıyorum. Oyunu para verim steamdan aldım ne yapmam gerekiyor ?

2. ZeDDİN

ZeDDİN

84
    14
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    daha önce kyıt olmussunuz etsmp sitesinden şifremi unuttum dyerek şire sıfırlayın

3. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
  4. enesabir

enesabir

33
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Dün bir destek talebim olmuştu. Cevap gelmiş ne demek istiyorlar acaba ?

Hai Enes

I have checked in our data base steam account: http://steamcommunity.com/id/theabir
    has been registered since 2015-06-21 02:00:16 and email listed on the account is: enexxxir@yandex.com you can log in using the email. if you forgot your password please you do reset the password. there will be a reply message for your new password in the email if you do not find an email replymessage please you see in the box spam.

If you have solved the problem please let me know by replying to this message. Thanks

Sincerely,

Indonesia Support of ETS2MP
    Rudiansyah
    https://forum.truckersmp.com//index.php?/user/2241-rudiansyah/

5. enesabir

enesabir

33
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Benim anladığım kadarı ile mail adresime şifre sıfırlama linki yollamışlar. Oradan yeni şifre aldım fakat sorun aynı devam ediyor. Kayıt ol dedikten sonra steam oturumu açarken aşağıdaki hatayı veriyor.

Bu steam hesabı ile bağlantılı ETS2MP hesabı bulduk. Kayıt ile ilgili herhangi bir sorun varsa, lütfen destek talebi oluşturun.

6. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    enexxxir@yandex.com e-posta adresi ile multiplayer hesabı oluşturulmuş, bu e-posta hesabı ile giriş yapabilirsiniz. Eğer giriş yapamıyorsanız şifre sıfırlamayı deneyin (e-posta spam kutunuzu kontrol etmeyi unutmayın)

7. enesabir

enesabir

33
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    sorun çözüldü girdim çok şükür.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.