1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2MP gerkesiz banlar yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve TopraKTV tarafından 27 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TopraKTV

TopraKTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

31
    174
    33
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Birdaha ban yersem sınırsız olurmu? yanlış anlaşılmalar yuzundende ban yedim [​IMG]

Rotterdam tamircideydim. Bir oyuncu benle aynı anda tırımla iç içe çıktı. Tırım hasar aldı hafif yan yattı ben tırımı ordan kaldırıp gitmek istiyordum ama yapamadım bu zaman içerisnde adamın biri resim alıp şikaye tetmiş ve ban yedim 3gün

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 27 Temmuz 2015
  2. Greybeard

Greybeard
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Ban geçmişiniz kabarık olduğunda evet sınırsız ban alabiliyorsunuz fakat bunun belli bir limiti yok, kimi admin için 6 iken kimi için 16 olabilir.
    Aldığınız bana itirazda bulunmak için buradan yardım alabilirsiniz.

Ayrıca bunu genel olarak söylüyorum ki, herkes kurallara uyduğu takdirde ban olayına gerek bile kalmayacaktır, bir kez iki kez haksız yere ban almış olunabilir fakat aldığınız her bana "Haksız yere ban aldım" diye adminlere yüklenmek bence çok doğru değil, sonuçta onlarda insan ve gördüklerini, kendilerine sunulan kanıtları değerlendirip karar veriyorlar.
    İyi forumlar.

3. TopraKTV

TopraKTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

31
    174
    33
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Her ban için değil 2tanesi yanlış anlaşılma 1tanesi ni anlattım zaten iç içe çıktı adam benle tamirciden havif tırımın onu kalktı dorseye takıldım orda kaldım dorseyi çıkartmaya felan çalıştım o sırada adam gelip resim aldı ben o rayı kapatıyormusum gıbı gorundu 2sn bakıp işlem yapılmamalı 2dk bakılıp işlem yapılmalı oyuna eklenmesını ıstediğim birşey var bunu nereye yazabilirim=?

4. Greybeard

Greybeard
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    @BLacK.WHiTe

Multiplayer için öneride bulunacaksanız buraya konu açabilirsiniz.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.