1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets2mp Far Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Fatih53 tarafından 8 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. FSWS

FSWS
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    8
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    Konuyu açan arkadaş ss aldı sandım. :)
    Yoldayken ss alırsa daha iyi olur

2. BluesAdam

BluesAdam
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet, çok teşekkür ederim. Bu konuda çok fazla bug raporlama durumu var. Özellikle lumen I ve II tipi ışıkların hiçbir şekilde aydınlatmadığı söyleniyor. Bir de hangi ışık modelini kullandığınızı yazarsanız çok sevinirim. Bu sayede oyunda sadece belirli ışık türlerinde mi sorun var yoksa bilgisayardan kaynaklı bir sorun mu anlayabilirim.

Teşekkürler ;)

3. EmreYavuz

EmreYavuz

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    [​IMG] http://kageurufu.net/imgur/?KrRWLeC.jpg
    Resimde de gördüğünüz gibi Lumen Chrom ve Lumen Mark I i kullanıyorum.
    Şunu da belirtmek istiyorum, Eski ekran kartımda bende aynı sorunu ETS(1) de yaşıyordum. Ve sırf bu sorun yüzünden oyunu bırakmıştım.
    Şuan ki ekran kartım da GTS de dahil olmak üzere ETS ve ETS2 için hiç bir sorun yaşamıyorum.
    Bana kalırsa, bug olarak nitelendirilen bu sorun donanım desteğinden kaynaklanıyor olabilir. Öte yandan ETS2'ye baktığımızda bütün ince detayları düşünülmüş bir oyun.. Far gibi bir önemli bir faktörü atlayacaklarını sanmıyorum açıkcası.

Fatih53 bunu beğendi.
  4. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili

Şu anda FX 6350 işlemci ile R9 270 ekran kartı kullanıyorum. Tüm ayarlar en üst seviyede ve bilgisayarına çok iyi bakan biriyim. DirectX, sürücüler, güncellemeler hepsi tamam durumda. Belki ben çok dikkat etmemişimdir ama en son 1.15 yamasında denediğimde aydınlatmada hiçbir fark olmuyordu. 1.16 yaması ile hiç denemedim, bir deneyeyim bakalım. Çok teşekkürler tekrar.

5. EmreYavuz

EmreYavuz

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Rica ederim. Ne derece faydası olur bilmiyorum ama ekran kartı driverından ayarlara göz atmanda fayda olabilir. Özellikle de "Game/Oyun" menüsü...

6. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merak etmeyin hepsi ayarlı. Oyunun ayarlarını bozacak olan hiçbir şey açmıyorum. Tamamen oyunun kendi ayarları geçerli şu anda. Deneyelim bakalım.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.