1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2MP Email ve Şifre Geçersiz Diyor?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Emre 2 tarafından 30 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Emre 2

Emre 2
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    7
    0
    30
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1-2 hafta önce euro truck simolator 2'ye başladım oyunu biraz kavradıktan sonra Multiplayer'a geçiş yapmaya karar verdim fakat google'ye ets2mp yazıyorum http://ets2mp.com/index.php adresine giriyorum kayıt oluyorum giriş yapıyorum fakat multiplayerı yükleyince mail ve şifre geçersiz diyor şifreyi sıfırladım farklı bir mail ile denedim fakat olmuyor bunun nedeni nedir neden böyle bir sorun ile karşılaştım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler[​IMG]

2. CEO

CEO
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    140
    13
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Üye Olduktan Sonra Verdiğin E-Mail Adresine Giderek Aktivasyonunu Tamamlamalısın.

3. Emre 2

Emre 2
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    7
    0
    30
  4. CEO

CEO
    Plaka

25
    140
    13
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Peki Şifreni Doğru Girdiğine Emin misin ?

5. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Farkli bir email ile yeniden uye olun ets2mp ye. Uyeliginizi e postaya gelen link den onaylayin. Sorunsuz oynarsiniz. (Not; giriş ekraninda @ yazmiyor ona dikkat edin.Bir not defterine @ yazip kopyalayip yapistirin derim.gozden kacirmis olabilirsiniz)

6. Emre 2

Emre 2
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    7
    0
    30
    @ öyle yaptım zaten şimdi dediğinizi yapıcam ama steam kullanıcı adı istiyor kayıt olurken steam üyeliğide mi alıcam yoksa kullanılmış herhangi bir mail yeterli olurmu

şifremide yaklaşık 30 kez denedim değiştirdim yaptım kabul etmiyor.

ayıt için steam hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Steam kimlik doğrulama sitesine gitmek için aşağıdaki butona basın. diyor

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Şubat 2015
  7. Emre 2

Emre 2
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    7
    0
    30
    Skype ı olan varsa eklesin ordan sesli konuşalım sm4llb0y123

8. CEO

CEO
    Plaka

25
    140
    13
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeşim İstiyorsan Sana Yeni Üyelik Açabilirim Kendi İstediğin e-postada vs. Şifreni Sonra Değiştirebilirsin.

EDİT : Unutmuşum Üyelik Açmak İçin Steam'a Giriş Yapmak Gerek. Pardon Yani Kendin Baştan Yeni Bir E Posta İle Denermisin?

9. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Steam profil linkini bana ulaştır

10. onureiz

onureiz
    Plaka

199
    66
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aynısı banada bir aralar oluyordu ben e-posta adresinin tamamını not defterine yazıyordum ordan kopyala yapıştır yapınca giriyordu bunu dene istersen.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.