1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2MP Direksiyon Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve makinistfanlari tarafından 17 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. makinistfanlari

makinistfanlari
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar bende G27 var oyunda direksiyonun merkezlemesini en düşüğe aldım oyuna giriyorum "Y" tuşuna basıp bir şey yazınca eskisi (direksiyon sertleşiyor) gibi oluyor. Bu bir bug mu yoksa direksiyonla mı alakalı? Yoksa yazışırken kontrol edemememizle mi alakalı? Yardım ederseniz sevinirim. :yes: :yes:

2. jazzock552

jazzock552
    Plaka

190
    5
    70
    DAF
    TruckersMP Profili
    Cvp: ETS2MP Direksiyon Sorunu

Logitech DFGT kullanıyorum ve oyunda yazarken direksiyon sertleşiyor. Emin değilim ama bunun oyunla alakalı olduğunu düşünüyorum. Sertleştikten sonra alt tab yapıp tekrar oyuna girince sorun kalkıyor.

3. makinistfanlari

makinistfanlari
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili

Teşekkürler büyük ihtimal sorun MP de bir sonraki güncellemede o kitlenme sorunu kalkıyor diyorlar. Birini yol ortasında report ederken reportluk oluyoruz. Bu arada fotoğraflarına baktım da çok güzelmiş.

4. Maxstar

Maxstar
    Plaka

309
    49
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili

Yeni gelecek olan chat box dayken direksiyon kontrolü bu problemi çözer gibi

5. makinistfanlari

makinistfanlari
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili

İnşallah çözecek büyük bir beklentiyle bekliyoruz. (laf biraz anlamsız oldu) xD

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.