1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2MP Çarpışma sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve 02mage02 tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. 02mage02

02mage02
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    57
    4
    45
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar Ben bu Oyunu Satın Almadan Önce Yotubeden Videoları İzliyordum Ve Adamlar Birbirine Çarpabiliyordu Filan. Ama Ben İndirdim Oynuyorum Fakat Multıplayerde İstedıgım Herkesin İçinden Geçebiliyorum. Bu Durumu Nasıl Çözecem Onlar Gibi Nasıl İçinden Geçmeden Oynayabilirim? Yardımcı Olabilecek Olan Var Mı?

2. volkanyldrm053

volkanyldrm053
    Plaka

33
    702
    536
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    sen büyük ihtimal eu2 girdin acılıs ekranında us1 gir carpma var suan eu1 dolu....

3. 02mage02

02mage02

27
    57
    4
    45
    TruckersMP Profili
    US1e de Girdim Aynı. EU1e De Geçtim Orada da Kimseye Çarpmıyor. Hatta Kımse Çarpmıyor. Birbirinin İçinden Geçiyor. Nasıl Oluyor Anlam Veremedım.

4. volkanyldrm053

volkanyldrm053
    Plaka

33
    702
    536
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    no collisions area yazıyo carpısma olmaz eu2 serbest serverdır hız ve carpısma yok digerlerinde var ama bakım yapılıyor suan belki o yüzden carpma yok

5. 02mage02

02mage02

27
    57
    4
    45
    TruckersMP Profili
    su anda dedıgın sey yazıyor bende de. yarın gırsem duzelır mı pekı bu durum?

6. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    normal eu1 serverinde benzinliklerde otellerde tamirhanede ve şirketler de no collisions area yazısı cıkar bu yazıda da çarpma yok yani şeffaf dediğin gbi içinden geçebilirsin fakat bu yerlerin dışında no collisions area yazısı gider ve çarpa bilirsin eu2 freeroom sunucusunda ise her yerde şeffaflık vardır.

7. 02mage02

02mage02

27
    57
    4
    45
    TruckersMP Profili
    Anladım sagolun Arkadaslar

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.