1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi ETS2MP Bağlanamıyorum

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve kumulkumul tarafından 9 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. kumulkumul

kumulkumul
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

39
    20
    3
    35
    TruckersMP Profili
    Resimdeki hatayi verip duruyor güvenlik duvarını virüs programını kapattım modeme restart attım hala düzelmedi

2. astigmatizm

astigmatizm

36
    16
    2
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    10 dk bekledikten sonra kendi kendine connect olmuştu bende. oyunu açın servere bağlanın bu yazılar gelince açık bırakın oyunu. 10-15 dk oyalanın bir daha bakın. Sonucunu da belirtmeyi unutmayınız burada.

Dip not : Offline e düşerseniz cıkıp geri girmeniz gerekiyor onu da kontrol ediniz.

3. kumulkumul

kumulkumul

39
    20
    3
    35
    TruckersMP Profili
    boş sunucularada giremiyorum

4. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    İnternet hizmeti aldığınız şirket nedir? Eğer mümkünse farklı bir modem ile deneyin. Daha önce oyuna bağlandınız mı, yoksa bu sorun yeni mi oldu?

5. astigmatizm

astigmatizm

36
    16
    2
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu yazılar her nerde çıkıyorsa o ekranda 10-15 dk bekleyin. Çünkü ilk başıma geldiğinde o kadar çok araştırdım düzeltememiştim. İnternette araştırma yaparken oyuna bir girdim ki connect olmuştu.

6. kumulkumul

kumulkumul

39
    20
    3
    35
    TruckersMP Profili
    ttnet önceden giriyordum ama şimdi ets2 de birde crossout diye bi oyundada aynı problem yaşanıyor bağlanamıyorum

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.