1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2MP 1.17.1 64 bt açılmıyor.

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve ConiBeatTR tarafından 10 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ConiBeatTR

ConiBeatTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

29
    22
    5
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    pc 64 bit ve 1.17.1 de maus oyun içinde oynamıyor haliyle sür butonuna bakamıyorum guncelleme gelirmi veya cagresi varmı ??

2. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Kütüphane -> Euro Truck Simulator 2 Sağ Tık -> Özellikler -> Yerel Dosyalar -> Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula
    Seçeneği ile kontrol eder misiniz ?

3. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    Belgelerim> Euro Truck Simulator 2> Profil dosyanızın içindeki controls.sii dosyasını silip tekrar deneyin, sorun düzelmezse notepad ile controls.sii dosyasını açın "device mouse" yazan yeri "di8.mouse" olarak değiştirin.

4. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Mp 64 bit oynanmiyor diye biliyorum

5. Koray

Koray
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

160
    141
    90
    Volvo
    64-bit Single Player, bende de açılmıyor diyebilirim. Oyuna giriyorum, kullanıcı seçtikten sonra nedense o sırada yükleme ekranında kapanıyor. (Güncel sürüm, SP/MP sorun yok)

6. Mehmet Demir

Mehmet Demir
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    11
    30
    Bilgisayarım 64 Bit Single Player ve Multiplayer'de herhangi bir sorun yok. Demek istediğim başka bir sorun olabilir.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.