1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Güncelleme ETS2MP 0.2.0.4 Alpha

Konusu 'Güncellemeler / Updates' forumundadır ve Kaanthos tarafından 6 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. GrandLion

GrandLion
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    235
    187
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Vay be Yılbaşı Ağacı dedikleri bu olsa gerek ahha, süsle bari :D

ismail55 bunu beğendi.
  2. Emre

Emre
    Plaka

225
    110
    160
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    Her şey iyi güzelde bizde yerde kar bu kadar belli değil sadece yağıyor. Bölgelere göre değişiyor mu acaba bilen var mı?

3. MrGalaxyTR

MrGalaxyTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

24
    42
    0
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kar modu aktif ettikten sonra zaten oyuna birkaç kez tekrardan başlattım yolda bırakın karı hafif bir beyazlama bile yok (Kontrol ettim kar modu açık zaten açık olmasa kar yağmaz)

4. zakkyliar

zakkyliar

29
    9
    2
    45
    TruckersMP Profili
    Bilmiyorum da uğraştıracak kadar gıcık değil içinden geçip gidiyosun. Autumn modu da açık belki onla çakışıyodur.

5. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ağacın oradan gitmesi için, yeniden yüklemeye uğraşmaya gerek yok, MWL4 kış modunu kurarken, bu modları hazırdan alıyor daha sonra, yapımcılarla konuşuyor düzenlemek için izin alıyor sanırsam MWL4 kış modunu düzeltirken bir hata ile bu ağaçların bazıları ortada kaldı, silmek ve tekrar yüklemek ile değişmez, sonuç gene ağaç orada olacaktır.

6. emreaktass

emreaktass
    Plaka

26
    39
    5
    85
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    multide internet hatası alan arkadaş varsa yac ve benzeri programalrı kaldırın ben denedim düzeldi ......

7. Emre

Emre
    Plaka

225
    110
    160
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    Kar yağıyor ama yerde hiç kar yok silip tekrar manuel olarakta kurulum yaptım, Season effects seçeneğini Mods sekmesindende Winter mod seçtim yine aynı.

8. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @Emre,

Kar yağıyor fakat yağmurlu kar yağıyor, Seçenekler > Oynanış > Yağmur Sıklığı > Sağa doğru çekin > Daha sonra çekicinizi uygun bir otelde uyutun 5 veya 10 dakika sonra cama kar yağmaya başlayacaktır fakat yağmurlu.

9. Emre

Emre
    Plaka

225
    110
    160
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    Onuda yaptım kar yağıyor onda sıkıntı yok benim kastettiğim yerde kar yok. :) Başka resim atan arkadaşlarda yerde kar var.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.