1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Güncelleme ETS2MP 0.1.7 R3 Alpha

Konusu 'Güncellemeler / Updates' forumundadır ve DarkBlueRZ tarafından 23 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hız sınırı olmayan ve carpismanin oldugu server surekliligi korursa guzel olur.gecenlerde yine yaptilar iptal ettiler.insallah bu kalici olur

TiesTo ve onureiz bunu beğendi.
  2. Tosunpasa

Tosunpasa
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

36
    112
    44
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dün 150 km/h ile gitmenin keyfini yaşadık. İnşallah kaldırmazlar hız sınırını.

EmreBozkurt ve CumaliBzdmr bunu beğendi.
  3. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Hız sınırının kaldırılması ve çarpışmanın aktif bırakılması muhteşem olmuş :)

4. samet.gltkin

samet.gltkin

32
    8
    0
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    S.A. BEYLER ben yeni sürümü yükledim bir sıkıntım yoktu işi götürene kadar götürülecek yere gittim dorseyi yanaştırıp t ye bas geldikden sonra bastım dorseyi bıraktı ama teslim etmedi şuan dorseyide alamıyorum ordan ne yapmam gerekiyor bilen varmı?

5. Fatiko007

Fatiko007
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

40
    14
    3
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    A.S bu daha öncede başıma gelmişti yükü teslim ettiğin zaman t ye basmadan önce el frenini çek bide öyle dene ben ancak o şekilde teslim etmiştim belki olur

6. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    F7 + Enter yapınız. Ve sorunlarınız için http://ets2mptr.com/forum/yardim-destek.27/ forumuna göz atın veya konu açın.

7. Tosunpasa

Tosunpasa
    Plaka

36
    112
    44
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    T ye basmadan önce el frenini çek. Bende de sıkıntı oluyordu ama el freni kullandıktan sonra sıkıntı yaşamadım maşallah.

8. TiesTo

TiesTo
    Plaka

92
    98
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aynen hız limitinin kalkması ile motoru biraz zorlayalım bakalım ne olacak. Forum kullanıcıları hep beraber takılalım serverin doluluk oranını arttıralım.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.