1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Güncelleme ETS2MP 0.1.5 Alpha

Konusu 'Güncellemeler / Updates' forumundadır ve Bomlife tarafından 31 Mart 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aynı sorun bende de var. Severden kaynaklı bir durum sanırım.

2. kaptan demir

kaptan demir
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

184
    94
    85
    serverler açılmıştır rahat rahat sefer atabilirsiniz

3. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hız limitinin kaldırılması iyi olmadı. Şimdi denedim de güzel bir fikir değil bence :) akşamı dört gözle bekliyorum şenlik var.

4. onureiz

onureiz
    Plaka

199
    66
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hız limitinin tamamen kaldırılması kötü olmuş, 90 km/h hız sınırıda kötüydü keşke hız sınırını 120 km/h yapsalardı.

5. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
  6. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Güzel oldu bence. Hız limiti ve gereksi kar yağışı kaldırıması güzel. Yeni rapor sistemi bizim için çok daha iyi oldu

7. ClioCin

ClioCin
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

177
    220
    165
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Gazı ve Freni benim gibi fare üzerinde kullananlar ne yapacak Uğur hocam? benim sağ fare tuşum fren, şimdi ben yanımdan 140 ile geçerken beni trolleyen bir adamı sağ çekip rapor edene kadar adam sırra kadem basacak? mağduriyetler artacak benden söylemesi.

KURTALAN bunu beğendi.
  8. LecheLon

LecheLon
    Plaka

127
    33
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bence bu şekilde daha güzel oldu. Bende çok deviriyorum gerek virajlar olsun gerek troller olsun dorseden sıkıntımız var idi. 100 yapacağım hassasiyeti umarım bu sıkıntıyı çözeriz. bence oyunun %25'i direksiyon seti ile %50'si klavye ile %25'i ise fareyle oynuyor. Report sistemi için klavyeyi geçin sayın arkadaşlarım. Fareden oyun nasıl oynuyorsunuz çözemedim yahu. Çok saçma. Bu arada gittikçe ilerliyor oyun harbiden güzel. Sollamalar vb. için hız sınırının kaldırılması güzel olmuş kanatimce.
    Troller içinde süresiz ban getirilmeli diye düşünüyorum. 4-5 sefer trollükten ban yiyenler birdahaki sefere süresiz yemeli. Eğer bu sistem gelirse geç te olsa yavaş yavaş trollerden arındırılabilir.

9. EmreYavuz

EmreYavuz

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Gitti oyunun bütün zevki.

10. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    255
    399
    210
    ♧♧♧Şimdi Teyyare Vakti♧♧♧
    Hız limitine çok sevindim ama bi yandan'da acemi arkadaşlara üzüldüm çok ban yiyecekler :D ;)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.