1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Güncelleme ETS2MP 0.1.3 R3 Alpha

Konusu 'Güncellemeler / Updates' forumundadır ve Bomlife tarafından 24 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Apequitas

Apequitas
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

36
    377
    488
    220
    MAN
    TruckersMP Profili
    Olur

seyfulislam bunu beğendi.
  2. tarum

tarum
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

239
    190
    110
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    akadasim tam tamina iki satir uste ayni soru sorulmus (( baska bir sayfada degil )) (( baska bir bir forumda degil )) (( baska bir sitede degil )) sadece iki satir ustde pardon bir satir usdeymis soruyu soran akadas palaz06 cevapi veren akdasda da exelance
    bilmiyorum ve yorumsuz birakiyorum

Apequitas bunu beğendi.
  3. EmreYavuz

EmreYavuz

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Olur kardeşim.

seyfulislam bunu beğendi.
  4. seyfulislam

seyfulislam
    Plaka

31
    75
    10
    85
    Renault
    TruckersMP Profili
    cevaplıyanlara teşekkürler. Atarlanıpta satırlarca cevap yazanlar ise olur demeleri daha kolay ve kafidir Yorumsuz bırakıyorum diyeceğim ama yorum yapmış oluyorum

5. orhant

orhant
    Kayıtlı Kullanıcı

22
    1
    0
    0
    arkaaşlar dün yeni multi sürümünü yükledim yükledikten sonra açıldı sorun yoktu çıkıp tekrar girdim ve cannot vaildate game version try again hatası aldım öncedende bu htayı alıyordum fakat bir kere evet e basmam yetiyordu şimdi ne yaparsam yapıyım sürekli aynı hatayı alıyorum multiyi siliip tekrar yükledim ilk yüklendiği zaman açıldı fakat sonrasın da yine aynı hatayı sürekli almaya başladım yardım edin lütfen!

6. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Sürüm bilgisi sunucudan alınamadığı için hata vermiş. Sunucuda yada internet bağlantınızda sorun olabilir.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.