1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Güncelleme ETS2MP 0.1.3 Alpha

Konusu 'Güncellemeler / Updates' forumundadır ve cnkdeliduman tarafından 12 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. GÜLİ Vatanİçin

GÜLİ Vatanİçin
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    2
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Kırmızı ışık sorunu var buga girmiş her yer kırmızı yanıyor. lag da da dendiği kadar bi ilerleme yok oyun şuanlık oynanamıyor şehir içinde bazı yerleri gezdim.Çok geçmeden güncellemeye bir düzeltme yaması yayınlanır ya da yayınlandı bilmiyorum.

2. KURTALAN

KURTALAN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    194
    33
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    O sorun değil hocam yeni bir hava şartı olması gerekiyor. EU1'in kapasitesi 4000 oldu.

3. thundereblue

thundereblue
    Plaka

44
    32
    6
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Winter mod bende yok yağmur olayı aynen durmadan yağıyor ama cama bazen damla değmiyor şehir içi sıkıntılı oyundan atıyor en son bağlanmam da kendimi havada uçarken buldum ... şehir içi kırmızı ışık sürekli yanıyor geçsem ceza yiyorum (steam görevi için 1 kargo daha taşımam lazım) geçmesem arkadan gelen çarpıyor yeşil yanmıyor ne oluyor bu oyuna

4. makinistfanlari

makinistfanlari
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bende bilmiyorum... Niye böyle test etmeden yayınladılar ki? Büyük eksik.

5. ExeLance

ExeLance

220
    111
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
    Bazı şeyler testlerde sağlam görünsede oyun ıcınde playerlerın crash yemesi buga sokabılıyor sıstemı yöneticilerin hatası yok sadece kötü şans..

6. Serdar_KSK

Serdar_KSK

33
    8
    0
    35
    Şu durmadan yağan ince kar sıkıntı oldu bir çözüm bulsalar silecek ve karları izlemekten gözler mahfoldu :)
    Birde şu yılbaşı hediyeleri olayı ilk başta world of truck a bağlanmadan yaptık teslimatalrı hiç biri sayılmamış şimdi öğrendik bağladık %30 da kaldı şimdide yük yok :)

7. makinistfanlari

makinistfanlari
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bazen Twitcteki Kat_pw bile devre dışı kalıp geri geliyor.

Bende de bi kar sesi var ama yağan kar yok. Bu daha kötü ses var başını şişiren "pıtır pıtır" diye.

8. erselkaragoz

erselkaragoz

33
    3
    0
    35
    ışıklar hiç yeşile dönmüyor sürekli hata verip oyundan atıyor

9. ExeLance

ExeLance

220
    111
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
    Az önce yeni güncellemeyi inceleme fırsatım oldu, fark ettiğim her şeyi yazayım.
    -Girişte sunucuların slot bilgisi geliyor.
    -Kamera geçiş açıları hızlanmış.
    -Kasmalar gerçekten geçmiş (Scoreboard'ın (TAB) bariz kastırdığı belli ediyordu yeni Scoreboard (TAB) daha kullanışlı daha hızlı ve tab açıkken yolu görebiliyorsunuz.)
    -Şehir girişlerinde kasma var sebebi gene kendini bariz belli ediyor oyunlar taba girmeden önce verileri çekmeye başlıyor ve her oyuncunun steam profılindeki avatar anlık olarak çekiliyor bu sebeple steam ve multiplayer(client) aynı anda çalışıyor görev yöneticinsinden bakarsanız anlarsınız (bir program daha açılıyor steam adında) oyuncu giriş çıkışlarında steam programı anlık olarak güncelleniyor oyuna pek etki etmez sıkıntı ondan değil yalnız sıkıntı şu anlık olarak steamdan veri çektiği için kalabalık yerlerde kasmaya sebep oluyor eğer onune geçemezlerse avatarlar tekrardan kaldırılır bence zaten gereksiz bişiydi.( Steam'a yük bindiği için oyun verlerini alamıyoruz chatbox akmaya devam ediyor. )
    -diğer kamera açılarında kendi kornamızı duyamıyoruz bilmiyorum herkes böyle bir durum yaşıyormu.

Anladığım ve tahmın ettiğim kadarıyla herşeyi yazdım fakat, oyun artık benim için zevk vermeye başladı. Kasma sorununu çok iyi halletmişler trafikte tekrardan test etmek lazım tabi.

Son düzenleme: 13 Ocak 2015
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.