1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2'de Korna Sesini Duyamıyorum

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Daxtie tarafından 29 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Daxtie

Daxtie
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

29
    193
    88
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar merhaba.Oyunda diğer oyuncuların veya kendi korna sesimi duyamıyorum.Diğer oyuncu kornaya bastığında korna sembolünü görüyorum ama ses gelmiyor,ben bastığımda gene ses gelmiyor.Başka zamanlar deniyorum bir sorun olmuyor ses geliyor.Aynı şey Reverse sound içinde geçerli.Oyunun kendi DLC'leri hariç extra herhangi bir mod kullanmıyorum.Driverlar güncel,oyun dosyalarını doğruladım.Fakat durum hala devam etmekte.Acaba sorun benden mi kaynaklı yoksa oyun spam olmasın diye engelleyici bir şey mi ekledi.Çözümü bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

2. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sende sıkıntı yok. Bu genel bir sorun. Max 4 kişinin olduğu yerde korna çalıyor 5.kişi girsin korna çalmamaya başlıyor. Senlik sıkıntı yok. Genel bir sıkıntı bu.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.