1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 Winter Mod > Kafama Takılan Bir Soru

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve EmreYavuz tarafından 18 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. EmreYavuz

EmreYavuz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar bilindiği üzere dün winter mod oyuna eklendi.
    Az önce London'da kar yağıyordu.. neyse işte limandan karşıya (normal şeritli ülke) ye geçtim ve bi baktım hava güneşli.
    Burda merak ettiğim şey; bu kar sürekli yağmıyor galiba değil mi ? Yağmur gibi hava bozulunca mı yağıyor sadece ?

2. Berkay

Berkay
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

28
    308
    315
    155
    DAF
    Kar yağışına hiç rastlamadım. Kar modu sadece görüntü olarak var herhalde,

Edit: Yağış ayarıyla alakalı olabilir.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Aralık 2014
  3. EmreYavuz

EmreYavuz

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Winter Mod'u yükledikten sonra oyuna ilk girişimde zaten rüzgar ile beraber kar yağışı vardı.. 1-2 saat oynadım ve 1-2 yağdı.
    Ancak yukarıda da belirttiğim gibi limandan karşıa geçince çevre karlı ama hava güneşliydi.. Yani ayarlar ile hiç oynamadım.
    Sanırım yağmur sistemi gibi sadece hava bozulunca yağıyor.

4. Nergal

Nergal
    Plaka

32
    24
    2
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Büyük ihtimal yağmur sistemi gibi sadece havanın durumuna bağlı olarak yağıyor.

5. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar ben dünden bu yana oynuyorum fakat yerlerde hep kar var ve de yagmur yagdi fakat hangi şehre gitsem kar sürekli var güneş çok nadir çıktı ama yerlerde karlar ve ağaçda çevrede yani sürekli kar duruyor. İngiltereye geçmedim daha : )

6. lorelaroadking

lorelaroadking

26
    1
    0
    35
    Arkadaşlar bence bu kar modunda çok fazla yanlış var yollarda kar izlerinde sağa veya sola sapmalar,zikzak çizmeler ve paralel olmayan kar tekerlek izleri var kurdun kuşun olmadığı yerde yolun kenarısında kardan adam falan var :) bu hatalara aldırmadığımız zaman güzel bir mod. Aslında sadece bazı soğuk yerlerde kar olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

7. OxyGeN

OxyGeN

24
    7
    0
    65
    MAN
    TruckersMP Profili
    Herzaman kar yağarsa kötü olur buda yağmur gibi arada yağar arada hava açar.

8. EmreYavuz

EmreYavuz

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler arkadaşlar açıklayıcı cevaplarınız için. :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.