1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets2 TruckersMP Güncelleme

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve emirets21 tarafından 19 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. R0XLE

R0XLE
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    25
    1
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhabalar Öncelikle Bildiğiniz gibi 1.32 güncellemesi geldi ve mp ye girilmiyor acaba ne zaman truckers mp güncellemesi gelir?

2. mamiefe04

mamiefe04
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeşim önce forumdaki konulara bir göz at ondan sonra konu aç. Bu durum ile ilgili bir sürü konu açıldı. Ekim'e kadar gelir diyorlar..

3. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    mexiumut bunu beğendi.
  4. N0XI

N0XI
    Plaka

109
    33
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dostum cozumu atıorsun.Cozumle ilgili hata cıkıyor ortada yoksun

5. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Ne hatası çıktığını söylemezseniz ben nereden bilebilirim? Siz benim yazdığım çözüm cevabının olduğu yazıyı alıntılarsanız bana da bildirim gelir ve dönüş yaparım.Ortaya kimseyi etiketlemeden işaretlemeden birşey yazarsanız bazen kaçabiliyor, görmeyebiliyoruz.Ne gibi bir hata çıkıyor?

6. N0XI

N0XI
    Plaka

109
    33
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bro bunla ilgili konuda açtım.Hatta chat'e bile attım neyse gormemıs olabılırsın.Konu lınkını atıyorum resimli olarak sorunum var.Simdiden Tesekkur edıorum.

LİNK : https://forum.wotmp.com/konu/ets2-yeni-guncellemeden-sonra-gelen-hata.30413/

7. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Öncelikle o sorunun çıkmasında oyunu 1.31'e çekmenizden kaynaklı bir problem oluşmamış.Çünkü 1.31'e çeken bir çoğu kişi MP'yi rahatça oynayabiliyor şuan, maalesef ki ben o sorunun çözümünü bilmiyorum.Konu açmışsınız bilenler cevap verecektir.

8. N0XI

N0XI
    Plaka

109
    33
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    No betaya çektım tekrar pach atıyor.Bakalım

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.