1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi ETS2 SP Mod Hatası

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve yusa16 tarafından 22 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. yusa16

yusa16
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

22
    3
    0
    35
    TruckersMP Profili
    iyi akşamlar ets 2 araba modu attığım zaman galeride araba içi dışı siyah olarak gözüküyor aracın rengi değişmiyor bunun nedeni nedir yardımcı olursanız sevinirim

2. ErenTalay

ErenTalay

50
    35
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    İndirdiğin modların oyunun sürümüyle uyumlu olması gerekir yoksa bu tarz hatalar ile karşılaşman çok normaldir.
    İyi forumlar...

mexiumut ve hoca33 2 bunu beğendi.
  3. yusa16

yusa16

22
    3
    0
    35
    TruckersMP Profili
    zaten 1.35 e uygun olan modlar mesela yenı cıkan modlardan opel corsayı denedım aynı hata devam etmekte

4. ArnavutMuhtar27

ArnavutMuhtar27
    Kayıtlı Kullanıcı

47
    2
    0
    15
    aynen arkadaşlar bu sorun türkiye haritasında da var lütfen yardım edin artık zevk alamıyorum oyundan :(

5. Driven06

Driven06
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    421
    822
    250
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Mod'un öncelik sıralamasıylada alakalı olabilir, genelde Türk modlarının sorunsuz olanı çok nadir, özen gösterilmemesinden dolayı bu tür sorunlar olabiliyor. Profiline giriş yapmadan önce mod bölümünden istediğin modu en üste getirip dene belki düzelebilir.

hoca33 2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.