1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 Sollama banı

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve MehmetArsLanTR tarafından 16 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Meharslnv

Meharslnv
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    267
    188
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Beyler selamun aleyküm Arkadaşım ban yedi normalde konu açmama ama haksızlık olduğunu düşünüyorum Solladığı yerde sollama yasağı yok önünü kontrol ederek sollamaya çıkıyor karşıdan araba gelmiyor solladıktan sonra şeridine geçiyor ve ban yiyor video atıcam 1:10 dan sona izlerseniz bir itiraz ettik birde siz bakın bunun için ban atılırmı ?

Kedi, corbanez ve BlocKing bunu beğendi.
  2. BlocKing

BlocKing

597
    285
    230
    Scania
    Haksız ban adam tek cizgi sollamış + karşıdan adam gelmiyor

3. SLAUGHTEER

SLAUGHTEER
    Plaka

34
    649
    398
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    Ban itirazında bulunun ve video kaydı alan sürücü ile alakası bile yok durumun.

GrandLion bunu beğendi.
  4. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Ben de orada birsürü sollama yaptım ancak o yolda tır biraz fazlaysa bana kalırsa sollama yapmayın riskli :)

5. Cosworth

Cosworth
    Plaka

26
    401
    417
    230
    Renault
    TruckersMP Profili
    Adama bak ya, ilerde sollayan adamı rapor etmek için hareket halinde 0 kamerasına geçiyor. :D Ben de bu videodan kendisini raporlayım o halde, reckless driving'den.

Millenn1um, Firostr ve GrandLion bunu beğendi.
  6. BlocKing

BlocKing

597
    285
    230
    Scania
    Aynen arkadaşa yazıdım bu durumu admine ban itrazında bulundu dedim giderken 0 kamerasını açıyor arkadaki skodaya kazaya sebebiyet veriyor de dedim

7. qmerzM

qmerzM
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

15
    6
    65
    TruckersMP Profili
    Ben de ona uyuz oldum illa şikayet etmek için edenler var bu da onlardan sadece bi tanesi. İşsizler.

Firostr ve GrandLion bunu beğendi.
  8. BlocKing

BlocKing

597
    285
    230
    Scania
    Yok yani adama bir zararı adam karşıdan gelen adam yok bu ne hakla reportluyor + tab açıyor vidoyu iyi izleyin 8 kişi mevcut o kadar kalabalıkta yok

9. qmerzM

qmerzM
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

15
    6
    65
    TruckersMP Profili
    Diyorum ya bunların işi gücü yok tek işleri oyunda ki böyle ufak şeyleri videoya alıp aşağıya ''roport'' yazmak. Bu tür insanlardan gerçekten nefret ediyorum.

Haklı bir report olsa arkadaşlar anlarım bi şey olmadan arkadaşını sollamış nedir yani sanane? sen niye gelin güvey oluyosun gelip sana vursa anlarım...

10. GrandLion

GrandLion
    Plaka

29
    235
    187
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    REC! Yakalandınız aman...
    Arkadaş kendini fahri trafik müfettişi zannetmiş belli ki raporladıkça haz alıyor.
    Bu olay DC yolunda olmasaydı ban yemezdi bence.
    @KacaKTV 'nin videolarını izleyenler bilir ki buna ban atılmaz. Çünkü ban attırmak için baya bilenmiş size. Hatanızı kollamış. Sen sollamaya düz çizgide çıktın diye ban yediysen yazık. Tab boş yol boş. Sabah sabah canım sıkıldı yeminle olaya bak.
    YouTube videolarına bakarsak üç kişisiniz üçünüz de ban yemişsiniz, ikisi haksız hadi diğeri de kaza yapmasa ona da karışamaz.
    İlk üç videoya bakmak isterseniz buyrun; LİNK

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.