1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets2 Promods Harita Dışı Ban Atılır mı ?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve ErktCbrTR tarafından 12 Mart 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ErktCbrTR

ErktCbrTR
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    1
    1
    30
    Scania
    hazaraakk bunu beğendi.
  2. unyeli527

unyeli527
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

38
    208
    208
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    DaNgEr900 bunu beğendi.
  3. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.262
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ne bu? Millet birilerinin parasını mahfetmek için oynuyor resmen. Videoyu çeken arkadaş ne yaşıyor acaba? Birilerine gereksiz ban attırayım da paraları boşuna gitsin mi diyor? Ne kendisine ne başkasına zararın var. Senin yaptığın doğru değil ama videoyu çeken şahıs nasıl bir "gıcık" ki sırf banlatmış olmak için rapor etmiş. Umarım ban yemezsin ama pek mümkün değil gibi :(

Edit: En sonda da trafiği kitlemişsin. Bu durum ban ihtimalini çok çok arttırır.

4. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Harita dışı ban sebebi ama böyle yerlerde dokunmuyorlar diye biliyorum. Videoda sadece sollama yaptığın için raporlandığın anlaşılıyor. Sonuçta orada trafiği bekleyenler boşa beklemiyor.

DaNgEr900 ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  5. hazaraakk

hazaraakk

35
    60
    80
    MAN
    TruckersMP Profili
    Orda bekleyenler boşuna beklemiyor değil mi ? Duran trafiği sollamak ban sebebi.Üzgünüm ancak arkadaş haketmiş banı.

Reportlayan kişi seni yüksek ihtimalle uygunsuz sollamadan dolayı bildirecek.Çünkü kurallar gereği duran trafiği sollamak yasak.Belli ki bir kaza veya trafik sıkışıklığı söz konusu.Orda bekleyenler boşuna beklemiyor.Üzgünüm ancak banı haketmişsin.Geçmiş olsun.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Mart 2021
    Doctor Pikachu bunu beğendi.
  6. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.262
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaş doğru yapıyor demedim. Videoyu çeken arkadaşın boşu boşuna banlatma isteğine çattım.

Leno'X, hazaraakk ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Ban sebebi gibi duruyor.

Kimseye zarar vermeyeni raporlayan tipler yüzünden oyunu bıraktım, bu tipler genellikle permayı yemiş yemiş geliyor gıcıklığına milleti banlatmaya. Çok bir şey demek istemiyorum açıkçası. Ama ciddi bir zarar olmadığı sürece neden böyle bir şeye kalkışır ki bir insan? Ben oynarken genellikle çarpan yahut hatayı yapan kişinin kötü niyeti yoksa ve sohbetten (veya pm atarak) özür dilemişse genellikle raporlanmıyordu çoğu zaman, sonuçta adam bilerek yapmamış?

Konu sahibi kötü niyetle yapmamış olmasına rağmen ceza alır, sondaki bloklamadan ve çarpışmadan dolayı.

Dipnot: Trafik kilitlenmişse demek ki ileride bir sorun var, eğer sollayarak geçilebilecek bir yer ise kuyruğun önündekiler zaten kolayca geçerdi, yani geçilemiyor ki öndeki adamlar bekliyor orada. Bu gibi durumlarda kontağı kapatıp beklemekte fayda var :)

hazaraakk ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  8. hazaraakk

hazaraakk

35
    60
    80
    MAN
    TruckersMP Profili
    Neden boşu boşuna banlatsın ? Yasak olan bir şeyi yapmış cezasını çekmesi kimsenin zoruna gitmesin.Şu ana kadar 154 raporum kabul edildi.154 kişi benim reportumdan ban yedi.Bana zarar versin vermesin kuralları çiğneyen herkesi reportluyorum.Daha cevap bekleyen reportlar ve siteye yüklenecek raporlar var.Mesela ben ; dalgınlığıma geldi , bir arkadaşla çarpıştık.Şu anda banlıyım.Hiç gocunmuyorum.Hata yaptım cezamı çekiyorum.Reportlayacağınız kişinin illa ncz olup herkesi dağıtması , chatten herkese sövmesi yada size çarpıp kaza yaptırması gerekmiyor.Kurallar göre oynasın herkes.İyi akşamlar.

Dipnotunuzda haklısınız ancak baştaki cümlelerinize katılmıyorum.Şuanda 154 raporum kabul edilmiş durumda daha cevap bekleyenler , siteye yüklenecekler vs var.Reportlayacağım kişinin illa zarar vermesi gerekmiyor.Duran trafiği sollaması , tehlikeli sollaması reportlamayacağımız anlamına gelmez.Virajda vs tırı kaydırıp çarpıp sonra chatten özür dileyeni bende reportlamıyorum.Sonuçta adam hatasını anlamış ve özürünü diliyor. :) Herkes kurallara göre oynamalı.İyi akşamlar. :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Mart 2021
  9. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Geneline katılıyorum harita dışı veya değil kurallar aynı, ban. Ama şu her şeyi raporlayan tipler gerçekten bu projeye en çok kaybettirenler. Bir oyunu zirveye de zorlayan oyuncusudur, kanser edip yerle bir edende.

10. saltukhancer

saltukhancer
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

119
    153
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.