1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 MP Telsiz Sesleri?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve ByELT tarafından 19 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ByELT

ByELT
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    5
    1
    15
    TruckersMP Profili
    Merhaba,
    Truckersmpyi silip tekrar yükledim oyun içinde tabdan ve arabanın kabininden gerekenleride yaptım ama diğer oyuncuların seslerini halen daha duyamıyorum.
    Yaptığım ayarlar bu şekilde & Tam ters hallerinide denedim yine olmuyor.
    https://i.hizliresim.com/P1mPo9.png
    (Oyunu ilk açtığımda herkesi duyuyordum.)

2. BASHKOOV

BASHKOOV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    642
    916
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bütün sesler en sağda olsun, "microphone device" ve "speaker device" (hoparlör, default veya mikrofon gibi) içeriğindeki seçenekleri tek tek seçerek bir arkadaşına deneme yapman gerekiyor.

3. ByELT

ByELT

23
    5
    1
    15
    TruckersMP Profili
    Hocam hepsini denedimde olmuyor ya oyunu ilk yüklediğimde sorunsuzdu ne yaptımda bozuldu anlamadım

4. BASHKOOV

BASHKOOV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    642
    916
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Öyleyse belgelerim > ETS2MP dosyasının yedeğini aldıktan sonra sil ve oyuna girip bir daha dene bu ses olayını, çünkü bu dosyanın silinmesi MP'nin verilerini sıfırlar ve oyuna hiç başlamadan önceki haline getirir.

Not: Euro Truck Simulator 2 dosyasıyla karıştırmayın, ETS2MP'nin yedeğini alıp silin.

5. ByELT

ByELT

23
    5
    1
    15
    TruckersMP Profili
    Hocam arkadaşlarla test ettikde benim sesim onlara gidiyor ama ben onları duymuyorum yani yine aynı bu arada sol üstte mic bastıklarını görüyorum ama sesleri yok.

6. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Extreme ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. ByELT

ByELT

23
    5
    1
    15
    TruckersMP Profili
    Hocam deniyorum. Gün içerisinde eğer sorunum çözülürse bildireceğim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Düzenleme 1: Hocam windows update yoluyla sürücüleri güncelleştirdim ancak hala sorun devam ediyor :( O konuda config içeriği vermişler onuda denedim olmuyor

Düzenleme 2: Konu Kilit Driver Booster adlı programla tüm driverleri güncelleyince sorunum çözüldü. Yardımlarınız için tekrardan teşekkür ederim. İyi oyunlar.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 20 Nisan 2019
    BASHKOOV bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.