1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 MP Mod İndirme Sorunu‏

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve burakcelen1 tarafından 23 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Jindar

Jindar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

98
    16
    55
    DAF
    TruckersMP Profili
    Cvp: ETS2 MP Mod İndirme Sorunu‏

hocam bir mail atın derim belki yardımcı olurlar araştırdım bir sonuç alamadım. oyunu aldığınız yere de baş vurabilirsiniz.

support@eurotrucksimulator2.com

2. dukalonce

dukalonce
    Kayıtlı Kullanıcı

18
    0
    0

telaşlanmayın. oyununuz orjinal ve key girilerek kuruldu ise product key finder isimli yazılım ile keyine ulaşabilirsiniz. Product key finder buradan indirebilirsiniz.

3. SleymaN

SleymaN

2
    0
    35
    Volvo
    TruckersMP Profili

Aynı hatayı bende almıştım. Steam a gir.Profil sekmesinden profili düzenle de.Gizlilik ayarların da 3ünü de herkese açık yap( muhtemelen en alttakini açık yapman yeterli). Bnde böyle yapınca düzelmişti.

4. lazusagu

lazusagu
    Plaka

38
    15
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili

yeniden key veya gift olarak al şuan indirim var gerçi ben biraz kazıklandım ama 13 dolara aldım şimdi 10 dolar bir incele istersen 9 oyun var içerisinde gift olarak gönderiyor sana

http://store.steampowered.com/sub/43626/

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.