1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Medya ETS2:MP Komik Montaj Derlemeleri

Konusu 'Medya / Fotoğraf' forumundadır ve mexiumut tarafından 18 Nisan 2017 başlatılmıştır.

1. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Euro Truck Simulator 2 Multiplayer'da Rastladığım olayları Komik Montaj haline getirip derledim.

Keyifli Seyirler

Monitör 1280x1024 olduğu için videonun tamamında sağ ve sol taraftaki yerler siyah çıkmış, Sizinle alakalı değildir.

2. ALONE_DARK

ALONE_DARK
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Başarılı devamını bekleriz ;)

mexiumut bunu beğendi.
  3. ALTUNSOY

ALTUNSOY
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

661
    268
    230
    güzel bir çalışma ama biraz daha iyi içerikli olsa neşeli ve komik olsa biraz daha iyi olur ama yinede fena değil :D

mexiumut bunu beğendi.
  4. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Başlangıç için gerçekten iyi iş çıkarmışsın. Hemen birkaç gözlemimi aktarayım, devamını getirmek istersen belki bu fikirleri değerlendirirsin;
    Öncelikle yandan sağdan soldan araç vs geçmesi sıkıcı olmuş, insanlar daha "ekstrem" olaylar görmek istiyor, örneğin biri sıkışır, geçemez çarpar vs. Bir başka eleştirim arka plana müzik koymaman, kesinlikle arka plana tempolu hızlı bir müzik (telifsiz) eklemelisin. Kullandığın seslerin yerinde ve başarılı olduğunu da söylemek gerek tabi. Son olarak d-c yolunda bir-iki tur atıp 5-6 dakikalık malzeme toplamak çok zor. Örneğin bir hafta boyunca hergün kayıt alarak anca güzel anlar yakalanır diye düşünüyorum, gerekirse kısa olsun ama öz olsun. Videolarında 4-5 dakikayı geçmemeye dikkat et. Şimdiden başarılar ve bol şans :)

mexiumut bunu beğendi.
  5. mexiumut

mexiumut
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Euro Truck Simulator 2 MP: Komik Montaj Derlemesi #2

DarkBlueRZ bunu beğendi.
  6. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    İlk videoya oranla çok daha başarılı :vaayy::)

mexiumut bunu beğendi.
  7. Emre Emir

Emre Emir
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    64
    46
    35
    TruckersMP Profili
    İlk defa bende denedim. Yaklaşık 1-1.5 depodan sadece 3.50 saniyelik video çıktı. Önerilere açığım.. Daha çok efekt eklenebilirdi farkındayım ama ilk videodan o kadar doldurmak istemedim. Yaparken çok eğlendim. Öyle her efekte gülen biri değilim ama cidden kahkaha attığım sahneler çıktı. İzlerseniz yorum lütfen yapın. Kanal daha yeni ilk videosu hatta daha para kazanma zımbırtıları falan yok sadece eğlenelim diye yaptım. Uzatmaya gerek yok iyi seyirler :)
    https://www.youtube.com/watch?v=RFA5D4yr_AU&feature=youtu.be

DarkBlueRZ bunu beğendi.
  8. Emre Emir

Emre Emir
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    64
    46
    35
    TruckersMP Profili
  9. UzmanCavus

UzmanCavus
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

371
    323
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    @mexiumut troll kafalarını direksiyon simidinin üzerine koymanı tavsiye ederim.

Ayrıca gayet başarılısın tebrikler.

edit : hala mta oynuyormusun ?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Mayıs 2017
  10. mexiumut

mexiumut
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Euro Truck Simulator 2 MP: Komik Montaj Derlemesi #3 Videoya Türkçe içeriklerde ekledim :)

alicancevik bunu beğendi.